Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 evesen felfog valamit a...

2,5 evesen felfog valamit a karacsonybol? Erti h jon a telapo?

Figyelt kérdés
Kisfiam 26 honapos lesz decemberben. A tesoja ugyanennsi volt tavaly de o nem beszelt gy arva szot sem ugyh nem is fogott nagyon semmit. O viszont mar most non stop bszel 3 szavas mondatok is mennek.

2014. szept. 29. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
nem tudom de én örülnák a helyedbe hogy van egy fijam
2014. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Lányom akkor még nem beszélt de tapsolt és láttam, hogy jól érzi magát. De ez szerintem rajtad is múlik mennyire készültök és beszélsz róla. A mikulás csomagot meg kimondottan élvezte mert több apróbb dolgott tettem bele és láttam élvezte felfedezni mit is kapott.
2014. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én most 2,5 éves Kisfiam nagyon várja. Én nem tudom,hogy de tudja tavaj hol volt a karácsony fa. Melyik játékot hozta a télapó és Melyiket a Jézuska. Pedig nem beszélünk rola szinte Sosem. Mostmár biztosan nagyon fogja élvezni ezt az egész decemberi hajcihőt. Mondjuk ő non-stopp beszél. Ma valahogy napja is volt egész nap csak beszlt.
2014. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"o nem beszelt gy arva szot sem ugyh nem is fogott nagyon semmit."?????

A beszéd mennyisége, meg az értelmi képességek között nincs egyenes arányosság!!

2014. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, naná, hogy felfogja, és emlékszik is rá!

Lányom nyáron volt 4 éves, hozzánk ki jön a miki, póni fogaton, nagyon élvezi. Tudja, hogy mit kapott 2 éve vagy tavaly:)

2,5 évesen azt fogja fel, hogy valami más, valami készül no meg ajándékot is kap.

Lányom 1,5 évesen a karácsonyfa körül szaladgált és azt hajtogatta, hogy mennyi ajándékom:) de erre ő már nem emlékszik, az egy évvel későbbi mikire+karácsonyra igen.

2014. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bölcsődében, ahol dolgozom, az a tendencia, hogy a 2 év körüliek (és azért a 26 hó még inkább 2 év, mint két és fél) fele-fele arányban félnek és örülnek a Mikulásnak/angyalkáknak. Nálunk is volt nagy mikulásos banzáj, a fele zokogott és a közelébe sem akart menni, a másik fele nem zavartatta magát. Olyan, hogy na, ő itt a Mikulás, és azért van itt, mert jó kisfiú voltam és most kapok ajándékot, 2 volt maximum, és ők inkább 2,5 évesek voltak. Egyetlen kivétel van, egy borzasztóan okos kisfiú, aki 1,5-2 évesen levett mindenkit a lábáról a dumájával.
2014. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom pont a napokban töltötte a háromat, tehát tavaly mikulás - karácsony időszakában 26- 27 hónaapos volt. Már tavaly is várta a télapót, verset tanult neki, amit el is mondott. A helyi baba- mama klubban egy apuja öltözött be mikulás ruhába, ő adta át a csomagot is. Nagy volt az öröm, hogy hozzá is Eljött "Ő", és hónapokig emlegette, mindenhova csak a mikulást rajzolta.

Még ma is emlékszik rá, épp a napokban kerüt a kezembe egy fénykép, rögtoön elmesélte a nagy találkozst, és a mondókát is elmondta hiba nlkül.

A karácsonyból annyi maradt meg benne, hogy együtt díszítettük a fenyőfát, így karácsonyfa lett, meg hogy csillogott.

2014. szept. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam most volt másfél éves októberben, és 3 szót beszél. Ettől még megért mindent!


És jönni fog a télapó hozzá (azaz a családi napközibe). És érteni is fogja szerintem.

2014. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!