Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekülést vegyek a 2...

Milyen gyerekülést vegyek a 2 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

98 cm és 15 kiló. Jelenleg Brevi 0-18 kg-ig van, de jön a tél, a kabátos időszak és már kényelmetlen lesz neki.

Max. 25 ezerben gondolkodunk, és olyat ami 9-36 kg-ig jó. Pl. Chipolino Domino, Caretero Spider, Lorelli Junior Premium. Tudom az lenne az igazi, ha elmennénk a boltba és kipróbálhatná, de sajnos nagyon messzire kellene menni, mert itt nincs olyan üzlet.


2014. szept. 30. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 15 kg, nem vennék már 9-36-os ülést. Én most a Cybex Solutiont nézegetem. Tesztelt ülés, bár nem az Adacnál, de jó minősítést kapott. A kislányod a korához képest jó súlyban van (úgyértem az üléshez képest :) ), de a magassága kérdéses, hogy jó lenne-e. Szerintem érdemes kipróbálni, Brendonban amúgy pont van.
2014. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyerekülésbe tilos kabátba bekötni a gyereket, mert megszánik a védelme.

A felsorolt ülések nagyon rosszminőségűek, nem biztonságosak. Hagyjátok még ebben az ülésben és gyűjtsetek egy jobbra.

2014. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal.

Légyszi vedd a fáradságot, és vidd el a gyereked a bolba, úgy válassz ülést.

Ez nem olyan, hogy megrendelem a cipőt, aztán vagy jó, vagy belenő.

A nagylányomnak Cybex Solution van, nagyjából ő is ennyi kg és cm volt, amikor vettük. Szóval ajánlom, de akkor is...

2014. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!