Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A toxémia milyen gyorsan...

A toxémia milyen gyorsan alakul ki, és milyen gyorsan válik életveszélyessé? Ha hetente egyszer van vérnyomás-ellenőrzés, vizelet-vizsgálat pedig 2 hetente, az elég?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, dagad a lábam, és most nincs vérnyomásmérőm, aggódom.
2010. jan. 6. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, azért nem egyik napról a másikra alakul ki! Éppen emiatt nézik a vérnyomást és a vizeletet (bár nekem csak havonta 1x csinálták ezeket) ha azok az értékek nem rosszak, akkor a lábdagadás csak a vízvisszatartás miatt van, ami minden kismamánál előjön az utolsó hetekben. [link]
2010. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen normálisnak mondható a lábdagadás. Én a 26.héttől "dagadtam". Nekem is kéthetente volt ellenőrzés. Az orvosom kérte egy hétig mérjem naponta többször a vérnyomásom,mert akkor már több mint 20kg-ot szedtem fel, de nem volt gond. Ne aggódj.
2010. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a megnyugtatást! :-)
2010. jan. 6. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!