Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vírusos hólyagos torokgyulladá...

Vírusos hólyagos torokgyulladás nálatok meddig tartott?

Figyelt kérdés

Kislányomnak(5 éves) vasárnap kezdődött,hétfőn voltunk dokinál,nem kapott gyógyszert,csak tantum verde szájspray,mézes tea.....

De még mondja,hogy érzi a hólyagokat ahogy nyel,és alig mer ez miatt enni is.

Már annyira ideges vagyok,volt valaki gyereke hasonló helyzetben?meddig tartott,mikor jött vissza rendesen az étvágya?

Köszönöm előre is!



2014. okt. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnél ugyanúgy zajlott: 2 nap rossz, 3 nap extra rossz, kínlódás, no kaja, minimális ivás, aztán még pár nap simán rossz.

Nem tudom mennyire érthető amit írtam, de a mi példánk alapján ha vasárnap jött ki, akkor holnap vagy holnapután javulnia kell a helyzetnek.


Milyen fájdalomcsillapítót használtok?

2014. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányonál - 3 nap volt amíg lázas volt, étvágya csökkent, de könnyen átvészelte.

Fiam is persze elkapta a tesótól hónaposan, ő is 3 npaoig volt lázas, szintén étvágytalan volt. Aztán 3 hét múlva újra visszajött ez a betegéség, na akkor 5 napig volt lázas minen délután 39 fölött alig tudtam levinni, semmit nem evett nagyon rosszul viselte:( Étvágyunk minig a gyógyulás után kb 1 héttel rendeződött.

Szóval változó. Az orvosunk antibiotikumot írt rá mindig.

2014. okt. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat.

A helyzet szinte változatlan,remélem holnapra jobb lesz..


cataflame cseppet adtam fájdalomcsillapítónak.

2014. okt. 2. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!