Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen vittétek először...

Mennyi idősen vittétek először a gyereketeket bábszínházba, vagy rendes színházba (gyerekelőadásra)?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú volt a darab? Hogy bírta a kicsi?

2014. okt. 3. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Körülbelül 2 és 4 évesek voltak a lányaim, amikor elmentünk bábszínházba, azt nagyon szerették. (Kb. egyórás volt). Utána néhány hónappal mentünk rendes színházba, gyerekelőadásra, a nagylányom azt is nagyon szerette, a kisebbik viszont nagyon megijedt tőle, hangosan beszéltek a színészek, azóta eltelt majdnem egy év, de azóta sem sikerült újra kedvet kapnia a bábszínházhoz se, sőt, minden hangos beszédtől kiborul :(
2014. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2,5 évesen voltunk először egy 45 perces Mazsola és Tádén. Háááát....20 perc után már ficergett az ölemben, aztán teli torokból sírt, hogy nagyon kell pisilni. Kimentünk wc-re, de utána már az Istennek sem tudtam visszacsalni, húzott ki engem a bejárati ajtón.

Na, akkor egy jó darabig nem vittem ilyesmire, 3,5 éves volt, amikor elmentünk egy 1,5 órás színházi előadásra, olyanra, amiben rengeteg volt a zene (igazából a hangszerekről szólt, sokfélét megszólaltattak), no ez már nagyon tetszett neki, a végén beállt vastapsolni is:-)

2014. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten babaszínházban voltunk 8-9 hónapos volt, ez kb.20 perc és minden baba tátott szájjal nézte, a következő kb.1 évesen volt akkor már nagyon ficergett. Azóta nem voltunk, most 2 éves, színházban nem voltunk, de foglalkozásokon is rohangál nem ül meg az ölemben.
2014. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. szülinapi ajándéka egy 1 órás Mazsola és Tádé volt, élvezte, mert sokan voltak, meg, hogy tapsolni kellett. Senkit nem zavart, ha sikongtott. Utána mindig vitte Anyukám babaszínházba, ott viszont kiküldték, mert hogy annyira élvezte, tapsolt, kacagott, és hogy ez zavarja a többieket (akik csak fapofával ültek). Ő volt az egyetlen, aki élvezte, mégis őt küldték ki, pedig az 1-3 éves korosztályba benne volt életkorilag. Most 3,5 évesen voltunk először moziban, csak picit hangos volt neki, de bírta a másfél órát, élvezte.
2014. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1,5 évesen, 20 perces babaelőadáson voltunk a Kolibri bábszínházban. Végig tátott szájjal nézte. :)
2014. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kolompos együttes szokott helybe jönni, 30-40 perces műsoruk van. A nagyobb 2,5 év körül volt először. A kicsit fél éves kora óta visszük, úgy 1,5 évesen figyelte is majdnem végig az előadást. Persze ő néha ficereg, akkor kap vmi játékot és így kibírja végig.
2014. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bábszinházban és moziban 4 évesen voltunk először, na meg cirkuszban is. Hamarabb nem láttam értelmét, hogy másfél-2 órát ültessem egy helyben, nem is birta volna...Ennyi idősen nagyon élvezte,pisi nélkül is kibirta.
2014. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt az első Mikulásos színházi előadáson, ami 1 órás volt. Nagyon élvezte már akkor, tapsolt, sikongatott.

Következőre 23 hónapos korában mentünk, ezt még jobban élvezte (kb. 1 óra 20 perc volt). Azóta meg folyamatosan járunk vele előadásokra, ma már több órát is végigül (4 éves).

2014. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát az én gyerekem 7 és fél évesen volt először színházba, akkor is a sulival. Meg moziba is úgy 6 évesen volt először.

Szerintem így sokkal jobban felfogja már, sőt.

Persze ha lett volna lehetőségem lehet én is vittem volna lehet előbb is.

Amúgy szerintem gyereke válogatja ki hogy és mennyi ideig bírja!

2014. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!