Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minek öltöztetitek be a...

Minek öltöztetitek be a gyerekeiteket farsangra?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok idén melyek a legkedveltebb jelmezek.
2010. jan. 22. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiamanak ez lesz az első ovis farsangja és ő pók szeretne lenni :) fogalmam sincs, hogy miért ezt választotta :)
2010. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez az első farsang. Az én fiam pókember akar lenni, pedig fogalma sincs róla mi az. Csak az oviban hallotta a többi gyerektől.Én ettől idegenkedek. Most vadászom az ötleteket.
2010. jan. 22. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly Hulk volt a kisfiam. Zöld ruhát adtam rá, amit párnákkal kitömtem. Ettől izmosnak látszott és arcfestékkel bekentem a fejét zöldre. Idén néger rapper akar lenni. Laza farmer + ujjatlan póló + barna testfesték + tetkót rajzolok neki. Imádja a néger rappereket (Akon, Timbaland, Flo-Rida)
2010. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém még csak jövőre lesz ovis, de pont most gondoltam rá, hogy annyira szeret orvososdit játszani, hogy akár az is lehetne. Ráadnám az én egyik fehér ingemet, ami neki pont köpeny- méretű lenne, rá egy névtábla,esetleg maszk és az orvosi táskájából néhány kiegészítő: Phonendoscop a nyakába, Fecskendő a kezébe és mehet.

Húgomat egyszer én öltöztettem be iskolai farsangon és 1. helyezett lett: Festő volt. (na, nem szobafestő, hanem festőművész) Svájcisapka, köpeny összefestékezve, és egy sál lazán átdobva a vállán, a kezébe ecset és egy paletta, amit hungarocellből vágtam ki. Tök egyszerű volt, nem is gondoltam, hogy ilyen menő lesz.

2010. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk idén az ördög nyert :) (érdekes, mert eddig tündér, és pillangó volt)
2010. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!