Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az oka, ha egy 25...

Mi lehet az oka, ha egy 25 hónapos nem szereti az emberi beszédet hallgatni, hanem inkább befogja a fülét?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 05:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél, vagy csak par embernél?
2014. okt. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még a szüleinél is és a rokonoknál is. A párbeszédeket sem szereti, de ha többen vannak, akkor még inkább nem. Pedig szeret társaságban lenni.
2014. okt. 4. 08:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Erdekes.... Mas fura dolga is van?
2014. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hallasaval minden oke?
2014. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig sem rajongott érte, akkor megnézetném a fülét, ha eddig nem volt baj, akkor csak épp antiszociális időszakát éli ami hamar el fog múlni.
2014. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
25 hónapos édes jó élet hány éves koráig fogod még hónapokban megadni a korát?
2014. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az sem szereti, ha hozzá beszélnek? Vagy csak az zavarja, ha mások körülötte egymással beszélnek? Lehet, hogy egyszerűen az zavarja, hogy nem vele foglalkoznak
2014. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A fülével szerintem nincs baj, még a suttogást is meghallja, meg is érti, mert reagál is rá. Fogalmam sincs róla, hogy mi a "szabályos" életkor megadásánál ebben a korban, viszont szerintem egy 24 hónapos (2 éves) és egy 28 hónapos (2 éves?) között óriási különbségek tudnak lenni minden téren és ezt tapasztalatból is mondom, de szerintem mások is ugyanezt tapasztalják. Talán azt lehetne mondani 2 éves 1 hónapos, ha ez így valakinek jobban tetszik. Szerintem az orvosnak sem mondhatom azt, hogy 2 éves a gyerekem, ha már 29 hónapos, mert ebben a korban hetente rohamosan tudnak fejlődni. Mindegy, köszönöm a válaszokat, bízom benne, hogy ezt is kinövi majd.
2014. okt. 4. 19:13
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha őhozzá beszélünk, az nem zavarja. De mások beszélgetése nem érdekli, zavarja.
2014. okt. 4. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem ebben a korban már annyira nem fejlődnek rohamosan,2 éves a gyereked felesleges hónapokban számolni.Vidd el dokihoz nézzék meg a fülét,ha minden oké akkor majd kinövi.
2014. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!