Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vehetnék 2,5 éves lányomna...

Mit vehetnék 2,5 éves lányomnak névnapjára, ami nem játék és nem ruha?

Figyelt kérdés

Játékja rengeteg van, ráadásul biztos a rokonoktól is kap majd. A ruhát meg úgysem értékeli, meg abból is van elég. Valami "lakberendezési" tárgyra gondoltam a szobájába. Gondoltam gyerek forgószékre az íróasztal elé, de mindegyikhez azt írják, hogy 50 kg-ig terhelhető. Akkor én nem is ülhetnék rá? Meg amúgy is félek, hogy leesne róla, végülis az nem pont ilyen kicsiknek való. Mit vehetnék még a szobájába? Felesleges dolgot nem akarok.

Amúgy nem túl "csajos" gyerek, inkább a Legó és az állatok érdeklik . És a kedvencei Diego és Dora (mesehősök), úgyhogy valami Diegós, Dórás cucc jó lenne.

Mit tudtok ajánlani?


2010. jan. 22. 17:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja, a könyv is jó ötlet lenne, de abból is rengeteg van neki. Régen imádta, de mostanában inkább fejből kéri, hogy meséljek valamit. Amelyik könyveket az utóbbi időben vettem van olyan amelyikbe bele sem nézett.
2010. jan. 25. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!