Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek a gyereket igy 2...

Elvinnétek a gyereket igy 2 napos wellness hétvégére?

Figyelt kérdés

Kicsit köhög es néha fújja az orrát, de alig jön belőle valami. Torka nem faj, bar 2 napja azt mondta hogy fajt de most mar nem. Laza nincs es jo kedve van.

Holnap mennénk, de mi van ha rosszabb lesz. Most tényleg nem látszik hogy beteg, csak ez a köhögés.


2014. okt. 10. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, elvinném. Én egy fokkal (kettővel?) betegebben is elvittem, mikor be volt fizetve és úszott volna a befizetett összeg, ha nem megyünk el. Előtte elvittem orvoshoz, kapott gyógyszereket. Persze nem pancsolt egész nap a medencében.
2014. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A férjem hallani sem akar rola hogy elvigyük, es le kell mondjam az utat. Jelenlegi állapotban en is elvinnem, csak attól felek nehogy rosszabb legyen. Habár ha eddig nem volt laza, akkor nem hinnem hogy ezután lesz. Csak tudom ha rosszabbul lesz később, akkor en leszek a felelőtlen anya a férjem szemébe, amiért mindenképp el akartam menni.
2014. okt. 10. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Adj neki nurofent, azzal meg tudod előzni hogy még rosszabb legyen, es nyugodtan mehettek pihenni :)
2014. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, menjetek nyugodtan! Te ismered a gyermeked, mennyire beteges... de ilyenkor ősszel minden második gyereknek folyik az orra-köhög-tüsszög... ha láza nincs, és a torka sem fáj már, én tuti elmennék, vinnék nurofent, orrsparay-t, és ennyi...
2014. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elvinném, az én párommal. Ha olyan lenne, mint a tiéd, tuti nem. Nekem nem kellene, hogy engem hibáztasson.
2014. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez az hogy egyáltalán nem beteges. Taknyos is alig szokott lenni. Az oviban hasonló lázzal nem járó betegségek vannak, a barátnője is ugyanígy köhögott pár napja es semmi tobb, valószínű tőle kapta el. Csak mivel olyan ritkán köhög, a férjemnek mar ez is súlyos betegségnek számít, pedig ha hallaná mennyivel csúnyábban köhögo gyereket visznek oviba is. Csak ha megis elmennenk egy-egy csúnyább köhögés után azt hallgathatnam, hogy "ugye látod? Minek kellett eljönni"
2014. okt. 10. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vinném!
2014. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Menj el kettesben a férjeddel,a gyerkőcöt pedig kényeztesse a nagyi...
2014. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ennyivel elvinném, volt hogy kicsit náthás volt és úgy mentünk, ilyen esetre az orvosunk adott egy antibio receptet tallonba, hogyha esetleg ráhúzódna a fülére (az szokott lenni általában), de szerencsére nem volt semmi gond. Vittünk orrszívót, szívtuk az orrát, semmi gond nem volt.
2014. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Úgy döntöttünk elmegyünk. Alig köhög mar. Még szerencse hogy vártam vele es nem mondtam le a foglalást.
2014. okt. 11. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!