Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meglepnéd-e a szüleidet...

Meglepnéd-e a szüleidet karácsonyra egy pár napos üdüléssel, ha nem szeretnek utazni?

Figyelt kérdés
Egyetlen egyszer voltunk nyaralni, mert állításuk szerint nem szeretnek, de mégis, ha elmegyünk itthonról, akkor látszik, hogy élvezik és sokkal nyugodtabbak. (Természetesen saját pénzből fizetném a szállást, gondolom ez egyértelmű.)

2014. szept. 14. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Ha látszik rajtuk, hogy élvezik, akkor igen :)


Szerintem csak maguknak hazudnak azzal, hogy nem.

2014. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem szeretnek utazni, akkor nem, inkább valami olyasmivel lepd meg őket, amire vágynak.
2014. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Ha nem szoktak üdülni, akkor nekik nem csak az utazás lenne gond, hanem az is, hogy van-e olyan ruhatáruk, ami az üdülőben is megfelel?

Karácsonykor különösen nem mennék idegenek közé üdülni.

2014. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szántóvető ***** válasza:
20%
persze hogy meg de csak belföldben gondolkoznék.
2014. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Azért ezt előre meg kell beszélni. Legyen szabijuk, ne tervezzenek be mást, ne vásároljanak be egy rakás kaját, ha nem is lesznek otthon. Szóval ezzel csak úgy meglepni nem lehet őket.
2014. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Csak belföld, egy-két nap, olyan helyen, ami számukra is elérhető (pl. ha nincs autójuk, megközelíthető tömegközlekedéssel) és semmiképpen nem karácsonyra, újévre. Valami semleges hétvégére szerveznék pl. amikor majdnem tök mindegy, hogy otthon pihennek-e, vagy máshol.
2014. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy közeli városban gondolkodom, ahol várost is nézhetnek, meg a szállodában pihenhetnek is. Karácsony és újév közé esne, 2 éjszaka, más hétvége azért nem jó, mert lehet, hogy épp akkor kéne szabadságot kivenniük, karácsonykor biztos nem dolgoznak. A megbeszéléssel az a "gond" (bár nem gond, mert egy konkrét válasz), hogy úgy is nemet mondanak, mivel az én pénzem, ne rájuk költsem, vagy menjek én is velük, blablabla...


Köszönöm mindenkinek a választ.

2014. szept. 14. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Az én szüleim is ilyenek. Nem igazán tehetik meg, hogy utazgassanak, most, hogy kirepültünk mi gyerekek, már lehet megtehetnék, de már eszükbe se jut, annyira nincs jelen még a gondolat sem az életükben.


Én vennék nekik utat, biztos, hogy örülnének neki. :)

2014. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Így igen.
2014. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!