Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a jobb a gyereknek?

Mi a jobb a gyereknek?

Figyelt kérdés

A verzió:

lakótelep Budapest szélén,zaj,szűkös hely-5 ember 1+2fél szobában-,bármit szeretnénk,minimum 1 óra utazás,de megszokott és szeretett közösségi élet-jövőre nagyoknak suli,kicsinek ovi


B verzió: kisebb,élhetőbb vidéki város,minden kb 20 percen belül van/gyalog/,nagy kertes ház,mindenkinek külön szoba, de új közösség


Nem kötelező most költözni de mi szeretnénk,viszont nem tudjuk nem lenne-e rossz a gyerekeknek ha most kivennénk őket a megszokott közösségből.


2014. okt. 11. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi ovikezdéskor költöztünk (jobb helyre, nagyobb, tágasabb, zöldebb, jó környék stb), de én nagyon megbántam. Vagy előbb kellett volna vagy később vagy nem tudom hogyan, de ez így gáz volt.
2014. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi most vásárolunk ingatlant tudom, hogy akár 4-6 hónapot is eltart, attól függően hol tart az ügy.

- kinézték már az ingatlant, alkudtak már az árról

- bankokat végignézték már hol/ki/ milyen feltételekkel tud hitelt adni, beadták már a hitel kérelmet, elbírálták már a hitel kérelmet

- munkáltatótól kérnek hitelt (vállalati hitel) , a bank és a vállalat meg tud egyezni a jelzálog jogban

(nyilván a hitel intézés kiesik ha rendelkezésre áll a vételár összege önerőként)

- az eladó mikor tud kiköltözni

- a vevő ügyvéd adásvételi szerződését elfogadja e az eladó, vagy felkér egy másik ügyvédet aki ellenőrzi azt és kötekszik rajta

- milyen ingatlant vesznek, adott esetben a szomszédoknak is kell a beleegyezése az eladásba

- esetleg ha külfölditől vesznek ingatlant vagy ők maguk külföldiek akkor ez is nehezítheti az ügyet

- ha a sok bürokratikus rendszeren túl van az ember jön a következő kérdés, beköltözhető az ingatlan? fel kell újítani? fűtés működik? komplett tetőcseréle nincs szükség? stb. stb. Ezekkel elég szépen ellehet szórakozni ingatlan vásárláskor. Mi amúgy konkrétan ezek miatt az ingatlan kinézéstől az áralkudásától számítva 7 hónap elteltével fogunk csak tudni beköltözni. (az eladó jóindulata miatt, pici babánk van, és konkrétan hontalanokká váltunk, megengedi, hogy a hetekben beköltözzünk az ingatlanba)

2014. okt. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Már néztünk házat,csak dönteni kell.. karácsonyra már simán ott lehetünk..
2014. okt. 12. 08:22
 14/16 A kérdező kommentje:
azért írtam ki a kérdést,h MIKOR jobb költözni.. a költözés biztos,csak h most,vagy várjuk meg a nyarat..
2014. okt. 12. 08:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Én most költöznék. Jövő nyáron lehet, hogy sok lenne hirtelen a sok változás, költözés, iskola kezdés, idegen környezet, ovi...
2014. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ami most eladó azt el viszik jövőre. Ha beleszerettetek akkor most kell megvenni.
2014. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!