Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon a mi gyermekünk lehet?...

Vajon a mi gyermekünk lehet? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 éve vagyunk házasok, 3 gyermekünk született, de az első gyermekünk, bőrszíne eltér a többiekétől barnább bőrű és és a férjem is fehér bőrűek vagyunk ahogy a másik kettő gyermekünk is. Már születése után furcsáltam a színét akkor nagyon barna volt, de felmerült bennem, hogy nem e cserélték el? Kérlek ne tartsatok rossz anyának, hogy ilyet feltételezek, de elég furcsa, szeretem imádom egy ki rosszcsont!

2014. okt. 13. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mennyivel barnább a bőre? Olyan, mintha más nemzetiségű lenne vagy csak kreolosabb?

Nekünk a 3. gyermekünknek van kreol bőre, a másik két tesó fehér, mint mi a férjemmel.

2014. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy a nagy/dédszülôk között volt vkinek barnabb bôre, az ilyen dolgok siman atugorhatnak egy-ket generaciot.
2014. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kreol színű, nem roma barna, akkor lehetséges, hogy még is a miénk lehet?
2014. okt. 13. 09:30
 4/15 anonim ***** válasza:
A külső visszaüthet bármely felmenőre. Lehet, hogy az üknagymamának volt olyan színe, vagy annak az üknagyijának.
2014. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Roma barna??? Az meg mi? A romák közözz is találsz hófehér bőrűtől a nagyon barnáig mindent.
2014. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha kételkedsz csinálhattok genetikai vizsgálatot. De nagy valószínűséggel a ti gyermeketek. Előfordul az ilyen. Dokumentáltak olyan esetet is, hogy egy néger családba fehér bőrű szőke kisfiú született. Mint kiderült az egyik ágon volt a családban fehér ős.
2014. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi furcsa nincs ezen, bár lehet, hogy csak azért gondolom így, mert nekem természetes :)

Szóval apum is barna bőrű, télen is, nyáron meg még inkább, szülei, testvérei mind jóval fehérebbek nála, és a gyerekei közül az egyik kifejezetten tejfehér bőrű. Ő még nem kórházban született, tehát a csere kizárva, és mielőtt valaki beszólna, a vonásai, testtartása, természete pont olyanok mint az apjának.

Szóval simán előfordulhat, mint ahogy "normális" szülőknek is születhet albínó babája.

2014. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy a ti gyereketek. Ha a felmenők között volt barnább bőrű akkor simán lehet a gyerkőcnek is. Generációkra visszamenőleg bármit örökölhet.
2014. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 13. 10:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgysem leszel addig teljesen nyugodt, amíg meg nem csináltatod az apasági/genetikai/stb. teszteket. Csak vigyázz, ha esetleg necces lehet az apa, ne nagyon feszegesd a témát apuka előtt!:) bocsi.

Szerintem tesztelj.

2014. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!