Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon a mi gyermekünk lehet?...

Vajon a mi gyermekünk lehet? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 éve vagyunk házasok, 3 gyermekünk született, de az első gyermekünk, bőrszíne eltér a többiekétől barnább bőrű és és a férjem is fehér bőrűek vagyunk ahogy a másik kettő gyermekünk is. Már születése után furcsáltam a színét akkor nagyon barna volt, de felmerült bennem, hogy nem e cserélték el? Kérlek ne tartsatok rossz anyának, hogy ilyet feltételezek, de elég furcsa, szeretem imádom egy ki rosszcsont!

2014. okt. 13. 09:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Apukám tesójának van 2 gyereke. Az egyik hófehér bőrű, kék szemű. A másik fekete szemű, fekete hajú, erősen barna bőrű. Mint kiderült, a nagymama volt nagy szoknyás, pipázó cigány asszony. :D
2014. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én barna hajú, barna szemű vagyok, a bőröm fehér, férjem szintén ugyanez a tipus. A két nagyobbik gyerekünk gesztenyebarna hajú, barna szemű, a legkisebb pedig tejfelfehér hajú és csillogó kék szemű. ?? Mikor megszületett akkor láttuk, hogy nagyon nagy szőke haja van- már a kórházban is csak néztük, hogy hogy lett ez a gyerek ilyen színű? :)

HÁnyszor hallottam már a vicces megjegyzést, hogy ki a postás nálunk? :) Viccet félretéve, a mi fiunk biztos, láttam, hogy belőlem bújik elő, szóval biztos a mienk. Három éves és még mindig ugyanolyan hirtelenszőke, mint születésekor.

Genetikalag hordozhatja ezt a gént, mert bár a nagyszülei - is barna hajú-szeműek, az egyik dédpapája kék szemű volt. Ilyen szőke hajat a felmenők között nem találtunk- de 7generációra visszamenőleg bármit örökölhet!

Nyugi- a ti gyereketek a kreolos bőrű is!

2014. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én most 32 éves vagyok,van egy nővérem aki sötétbarna hajú barna szemű,anyukám is sötétbarna hajú zöld szemű,apukám fekete hajú és barna szemű,én kék szemmel,és szinte piros hajjal születtem és hófehér bőrrel.Mára már szerencsére változott a hajszínem (de még mindig vörös) és a bőröm sem annyira durván fehér.(Sosem festettem be a hajam,és nem is tevezem.)A világos bőrőmmel viszont reggenteg gond van kicsi korom óta. Anyukám is mikor megszülettem elkezdett kutakodni a családban,hogy hogy lehetek vörös és fehér bőrű,mint kiderült apai ágról örököltem.

Viszont simán el is cserélődhetett,mivel nővéremet majdnem elcserélték,mikor bent volt kórházba rossz gyereket vittek hozzá,teljesen ugyanúgy nézett ki a két gyerek egy dologba különböztek szerencsére abba,hogy akit anyának vittek az egy kisfiú volt.Anyukám megérezte,hogy meg kell néznie,és nagyon meglepődött,hogy kukija volt. :)Szólt a nővérkéknek,hogy ez nem az ő gyereke.De ez már 39 éve történt.

2014. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as válaszoló voltam.


Még annyit elfelejtettem írni.

Hogy engem már nem tudtak összekeverni mert akkor nem született másik fehérbőrű vörös hajú gyerek.


Nekem is van egy kisfiam,6 éves lesz,én teljesen úgy gondoltam,hogy vörös hajú lesz.Nem az lett.Szőkésbarna haja van és fehérbőrű ő is és szeplős is lesz szerintem.Gyönyörű szép kék szemekkel született,mostmár inkább zöldeskék szeme van.És hatalmas fekete szempillái vannak.Amikor a megszületett ő volt az osztályon az óriás bébi 3 napig mert 4 kiló felett volt a súlya.De mindig veszekedtek velünk,hogy a gyerekről ne vegyük le a karszalagot mert össze fogják cserélni véletlenül.Nem vettük le soha hanem leesett folyton a kezéről.

2014. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mikor szülted akkor csak látad rögtön hogy milyen a böre ha akkor barnább börü volt akkor biztos a tiéd .
2014. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!