Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónaposom végre ki tudja...

16 hónaposom végre ki tudja fújni az orrát! Persze nem a leghatékonyabban, de fújja. Vajon elfelejthetjük már az orrszi-porszit? Nektek mikor fújta a gyerek először az orrát?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Mi is már régóta ki tudjuk fújni az orrunkat! De amikor beteg akkor muszály használni az orrszívót mert akkor muszály hogy az összes fikusz kijöjjön! Régebben sírt és félt tőle! Most már nem mert kitaláltam egy jó dolgot! Ő fogja az orrszit és előbb "nekem szívjük" utána a kedvenc plüssének majd neki! Így már tetszik is neki! :)
2014. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Két éves a kisfiam! Ez lemaradt!! :) első voltam
2014. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

17 hós kisfiam már pár hónapja kifújja az orrát de csak az apjának, én ha odarakom a zsepit gyors elrántja a fejét. Az apja tanította meg neki, én hagyjam őt békén... :) Mindenképpen használunk orrszit ha beteg, a mostani orrfújási technikája még nem az igazi.

Kisfiam azóta hagyja az orrszívást mióta nem fogjuk le, állhat a porszívó mellett és ki be kapcsolgathatja. :)

2014. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő ki tudja fújni az orrát, de sajnos betegség idején nem elég hatékony, kell a poszívós.

Ha náthásak lesztek majd próbáld ki, hogy kifújod neki, aztán meg porszizod, látni fogodi minden marad bent :(

2014. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az a baj,h. hiába porszívóztam (tavaly volt utoljára beteg), mindig szörcsi maradt utána,bárhogy próbáltam. így is szörcsi marad,így egyenlőre örülök,h. nem kell megkínozni a porszívóval. csak ugye félek,nehogy a bent maradt cucc gondot okozzon.
2014. szept. 4. 10:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogyan szoktad szívni neki? Befújsz előtte? Másik orrlyukát befogod?
2014. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen. már mindent kipróbáltam. mozgatom is szívás közben, kivettem a porszívő filtereit,de ugye az orszi leszabályoz,szóval nem hiszem h a porszívóval van baj.
2014. szept. 4. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom miért nem jön ki. Szerintem marad a próba önálló orrszívás után. Ha nem jön ki semmi porszívóval utána, akkor tényleg nem érdemes vele bosszantani szegényt.
2014. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ha felébredt,megpróbálom összebarátkoztatni őket :)
2014. szept. 4. 10:58
 10/13 anonim ***** válasza:

enyémnek majdnem 4 éves koráig használtuk a porszit.

nem azért mert nem tudta kifújni az orrát, rég ügyesen és hatékonyan fújja, de mikor télen nagyon beteg, és sebes már a nózija, sokkal egyszerűbb és jobb előkapni a porszit :)

na meg van az amikor annyi van az orrában, hogy nem győzi szusszal.


viszont azt, hogy egy 1,5 éves hatékonyan tudná kifújni az orrát, azt kétlem. szerintem még 1-2 évig biztos ne felejtsd el a porszit

2014. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!