Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjetek miket játszik a...

Djudit kérdése:

A férjetek miket játszik a kisfiatokkal? Mi a fiús program?

Figyelt kérdés

A kisfiam, 3 éves, kettesben nagyon jól elvan az apukájával, de ha én is ott vagyok, akkor nem akar vele lenni, pedig sokszor jól jönne. Az Apukája többnyire csak azt játsza vele, amit én találok ki, és gondoltam, hátha ez az ok, hogy nincs saját kis "bulijuk". A férjem nem valami kreatív :(

Persze lehet, hogy nem ezen múlik. Nálatok mi a fiús program?



2014. okt. 17. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én férjem sem kreatív, minél kisebb volt a fiunk, annál több tipppet kellett adnom, hogy valahogy ellegyenek.

3 évesen a birkózás és a foci voltak az álladó fiús programok, most lesz 5 éves a gyerkőc, ez kiegészült a Lego-val és a sakkal.

2014. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 fiú is van. A minden napos fürdés előtti birkózás az nagyon megy.Én a hajamat tépem közben. :D Szkanderoznak..ez az. De az enyémek már nagyobbak.
2014. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az a fiús program, hogy autókat meg motorokat néznek a neten. A lányos meg az, hogy zenét hallgatnak a neten. De imádják az apjukat, és még ezzel együtt sem neteznek sokat, apa sokat dolgozik, így kevés idő jut ezekre. Ezen kívül meg ha itthon van, segít, amiben kell, fürdetés, fektetés, vacsora, stb.
2014. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 4 éves, az apukája már nem él velünk.

Ennek ellenére vannak fiús "bulik"- nagy élmény neki pl nagy séta, futóbiciklizés együtt, lehetőleg valamilyen vonatsínes vagy gyalogos felüljárós részre, ahol a hídról is lehet vonatokat nézni, esetleg közösségi közlekedés (autóval járunk, fővárosban élünk)- busz, villamos, troli, metróval menni valamerre.

Játszóház, kalandpark, játszótéri kosarazás, focizás- mindenféle mozgásos dolog.

Esetleg elmehetnek ketten állatkertbe is, vagy közeli parkba, játszótérre- nálunk még sportboltba szoktak menni :)

Ha nagyon rossz idő van (folyamatosan szakad az eső pl.)- akkor nagy vonatsínrendszerek építése és kisvonatok tologatása, lego duploval éptkezések- valami "javítási munka"- a kisfiam segít az apukájának, pl. hozza a szögeket vagy ő viheti a kalapácsot, felállhat ő is a létra fokára stb.

3 évesen már lehet vele egyszerűbb társasokat is játszani: pl. Bogyó és Babóca, kisvakondos ki nevet a végén és az sem ciki, ha egy apuka mesét olvas vagy puzzle-t játszanak hason fekve a földön.

2014. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Számítógép szerelés, autószerelés, bármi szerelés :D

Sokszor csak amiatt kellett szétszedni a szgépet, hogy a fiam belenézhessen, megpörgethesse a ventilátorokat :)

Van, hogy kábeleket válogatnak, porszívót szednek szét, mosógép szűrőjét tisztítják ki, lemennek a garázsba pakolni stb.

2014. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két fiúnk van!

Apa kisautóakt tologat velük,meg még öööö autóznak,azon kívül autóznak!

Apa nállunk se nagy kreatv meg hát autófanok a gyerekek!

2014. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!