Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, Ti hogy gondolkodtok...

Anyukák, Ti hogy gondolkodtok a karácsonyi ajándékok tekintetében?

Figyelt kérdés
Keret kb. 8 eFt, kisfiam 2,5 éves lesz akkor. Inkább vennétek 1 ajándékot,(milyet) vagy több kisebbet (többfélét: pl. kisebb LEGO, könyv, hangszer, szerszám)Ti hogy csináltátok?

2014. okt. 18. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Többfélét vennék, ilyen korban még úgyis hamar megunja a játékait, de amúgy megkérdezném tőle hogy mit szeretne.
2014. okt. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én többfélét veszek nekik.
2014. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kap-e máshonnan ajándékot. Ha például nagyszülőktől is kap valamit, akkor lehet hogy az egy nagyobb ajándékot választanám, ha meg csak tőlünk, akkor a több kicsit. Az ilyen kicsik a kis dolgoknak is ugyanúgy tudnak örülni, és fogalmuk nincs hogy mi mennyibe kerül.

Nálunk elég nagy a család, nagyszülőktől, nagynéniktől/nagybácsiktól is kapnak ajándékot, így tőlünk 1-2 ajándékot kapnak.

2014. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a szülők, nagybácsi és nagyszülők egyik oldalról vesznek egy nagy ajándékot (amit lehet kombinálni a már meglévő játékokkal) és a másik oldalról nagyszülők és nagynéni meg vesznek kisebbeket.

De ha csak a szülőktől kapna, akkor szülőként sok kicsit vennék neki.

2014. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is több félét vennék.


Kislányomnak vettem 2 puzzlet,mozaik kirakót,egy gyurma készletet (olyan mint a play doh csak olcsóbb) társast,barbis kártyát.Nem volt 10.000 ft.

2014. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én könyvet mindig veszek tehát több picire szavazók én is.
2014. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
többfélét veszek
2014. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Többfélét! Könyv, LEGO, autó tuti befutó:)
2014. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Ugye, azért neki még a Jézuska hozza az ajándékot! Valaki itt azt írta, hogy megkérdezném tőle, mit szeretne. Azt most még inkább ne kérdezzük meg tőle, mondja, mutatja azt magától is, de a karácsonyi ajándék az legyen meglepetés, azt hozza csak a Jézuska!! Legalább 4-5 éves koráig, még ha tudja is, hogy nem ő hozza. Legyen meg a varázsa a karácsonynak.Egyébként építőkockáknak és egy mesekönyvnek biztos örülne. A nagyszülőkkel is össze kellene hangolni, hogy ki mit vegyen. A túl sok ajándéknak nem vagyok a híve, mert akkor egyik ajándékának sem tud örülni.
2014. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egy ajándékra szavazok. És nem is kell 8000 Ft-ért. Karácsonykor úgyis sok mindent kap nagyszülőktől, nagynénitől, nagybácsitól stb. Nálunk az egyik nagyi csinálta, hogy vett több kisebb ajándékot, és mi ettől ki voltunk. Egyiknek sem örült igazán, és nem is voltak minőségi játékok. Szerintem egy valamit vegyetek, amire biztosan vágyik.
2014. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!