Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha megtehetjük egy 4 éves...

Ha megtehetjük egy 4 éves gyermek már kaphat külön szobát igaz? érdemes külön szobába tenni ebből fog tanulni önnáloságot és ilyeneket?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy 4 éves kaphat külön szobát. Ne haragudj, de nem is értem miért ne kaphatna. Az én 2,5 évesem születése óta külön szobában alszik és köszöni, semmi baja ettől.
2014. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már egy újszülöttet is lehet külön szobába tenni, 4 évest miért ne lehetne?
2014. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Eddig egy szobában voltatok? Ha igen, és most lesz a különszoba, akkor nagyon sok türelem kellesz, mert biztos nem fog egykönnyen menni, de hajrá.

Fiam januárban lesz 3 éves. Most készül el a szobája. Nagyon tetszik neki, azt mondta szép, meg jó, és sokat fog ott játszani, de aludni nem! :))

2014. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod,hogy a testvérétől külön,vagy úgy,hogy nem veletek egy szobába legyen,úgy gondolom az az egészséges,ha újszülöttként max 2-3hónaposan már nem a szülőkkel egy szobában alszik.
2014. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megtehetitek nem is értem, addig miért volt veletek. Most nem lesz könnyű külön rakni, szóval kitartás.
2014. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

enyém 5 éves, 7 hónapos korában költözött át a szobájába :)

mondjuk ezt az önállóság dolgot nem értem, mitől lesz önállóbb ha külön szobában van? ugyanúgy bebújik az ágyunkba reggel és onnan nézi a mesét, mint ha együtt is aludnánk. este nem bezavarom a szobájába hanem megyek vele, mesélek neki, majd kijövök. szóval önállóbb nem lett tőle, de szereti a kis kuckóját

2014. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!