Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket kap az 5 év körüli...

Miket kap az 5 év körüli fiatok karácsonyra? (és miket kért? )

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

enyémnek akkor lesz a szülinapja is, úgy hogy sok mindent kap majd :)

autópályát kért, mivel van neki már sok féle, ezért most carrera flexibilist vettünk, ilyenje nincs, na meg nekem azért tetszik, mert maga a játék már az összerakással kezdődik, nem csak mennek körbe-körbe körbe az autók :)

vettünk egy elég nagy motort, hangot ad meg világít, ezt még nyáron nézte ki, ezért titokban megvettük.

társast biztos kap, szerintem ezt majd a nagyszülőknek átpasszolom, mert nem tudok dönteni, sokféle van, minden este társasozunk...

100 darabos kirakót vettem, még gyurmát, filceket szeretnék majd, azok fogyó eszközök.

2014. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam karácsonykor lesz 4,5 éves...már írjuk a listát a Jézuskának. A mikulásnak is,csak ő úgy tudja,hogy a Mikulás csak kis dolgokat bír el,így tőle pici lego-t kért :)

Szóval az igények :LEGO minden mennyiségben (az egész katalógust végigmutogatta), geomag; Hot wheels pálya és TV (mert az ő szobájában még nincs) :D

Én többféle méretű ajándékot akarok neki venni,kezdve a diafilmtől,kifestő,meséskönyv,valami társasjáték...és valószínű,hogy kapni fog lego-t és autópályát is.

Ha sok pénzem lesz (valahonnan) :D,akkor meg egy gyerek fényképezőgépet,mert imád fényképezni :)... ill. külföldről rendelnék neki Mancs őrjáratos játékokat. :D

2014. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam különc, egy újabb elosztót kért :D Csak kábelekkel, elosztókkal játszik, meg egy játék mosógéppel. Szerintem leginkább egy egész napos Media Markt körútnak örülne, ahol végignézné az összes mosogatógépet, mosógépet, elektromos kütyüt :D
2014. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly is azt kért, a Jézuska megpróbálta kijátszani, más játékokat hozott, de semmi nem volt nyerő, csak az elosztót kereste. Feladtam, idén azt kap, ha azt kér :) Már van egy ládával...
2014. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyém bár 4,5 éves de azért írok!

Egy ilyenért meg van őrülve,azt mondta ezt hozzon a Jézuska:

https://www.youtube.com/watch?v=zfNcmc-8fEk

2014. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hot weels ugratós pályára vágyik, , valószínű ezt meg is fogja kapni, de biztos lesz még legó is.
2014. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Transformers a menő nálunk és a lego minden mennyiségben.
2014. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lego kastélyt, hasonló autót mint az 5-ös válaszoló linkelt,társasjátékot
2014. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!