Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Örülnétek ha a 16 éves fiatok...

Örülnétek ha a 16 éves fiatok üvegékszereket csinálna nektek karácsonyra?

Figyelt kérdés

10-edikes vagyok és ólomüvegezést tanulok és jó fej a tanár és a munkák egy részét haza vihetjük.

csináltam egy kicsi üvegablakot ami életem első üvegablaka (12x12cm)és pár üvegékszert ezeket csináltam az első félévben és ezek nagy részét hazavihetem.

ti örülnétek ezeknek?



2012. dec. 20. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
még nem vagyok szülő,de ha tényleg szépek az ékszerek szerintem tetszeni fog nekik,főleg,h te készítetted őket :)
2012. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szándék a fontos, de ez tényleg aranyos ötlet. :)
2012. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szülő vagyok és nagyon odalennék ezekért a dolgokért. Csodálatos ajándék lesz, nem kell aggódnod.
2012. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Nagyon szép ajándék lenne! Pláne, hogy valamelyik családtagom készítette.
2012. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

itt vannak az ékszerek amiket csináltam

2012. dec. 26. 18:07
 6/6 anonim válasza:
100%
Amíg örömet okoz az alkotás, csináld nyugodtan. Hiszen ezeknél az ékszereknél az egyediségen van a hangsúly. Sok gyakorlással pedig akár pénzt is kereshetsz vele. A Meskán sok hasonlót látok, azokkal összehasonlítva megtudhatod, hol kell rajtuk javítanod, illetve hogy legközelebb mire kell jobban vigyázni. Ha még most tanulod, ne vegye el a kedvet, ha valakinek nem nyeri el a tetszését. Mivel magam is alkotok-egy másik területen-tudom, hogy sok szájhuzogatósból csak az irigység beszél, de még a profik alkotásai sem tetszenek mindenkinek ( tudod?! szamármese). Az építő kritikákat viszont mindig érdemes meghallgatni!
2013. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!