Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Fülfájásra milyen házi...

SOS! Fülfájásra milyen házi praktikák vannak?

Figyelt kérdés

4 éves fiam 9 körül aludt el,előtte fájlalta a jobb fülét!Egy kicsit meg is nyomkodtam neki és tényleg fáj neki!

Mit cseppenthetnék neki be éjszaka a fülébe ha fájlalja még??

Oké,hogy van itthon Panadol ha nagyon sír akkor adok neki de valamit helyileg is jó volna becseppenteni neki!

Van itthon Aloe First spré..az jó lehet esetleg??

Nincs semmilyen fülcseppünk itthon!

vagy milyen házi pratkitka lenne jó rá??

Az az igazság pár napja taknyos volt,az szépen el is múlt neki de most arra gondoltam lehet "ráhúzódott" a fülére:(



#juz7ur
2014. okt. 22. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Infralámpátok van? Vagy meleg só. Én lehet beadnám neki most a Panadolt, mielőtt éjszaka orditva ébred majd. Holnap pedig ügyeletre elvinném...a fülfájás nagyon rossz. Én sajnos fülfájós gyerek voltam. Jobbulást.
2014. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meleg só
2014. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melegített sópárna, kövirózsa leve.
2014. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
KÖVIRÓZSA !!! komolyan legjobb a fülfájásra :) én nagyon fülfájós vagyok és elég sok krémet gyogyszert ismerek rá de egyszer valahova messze utaztunk egy napra és ott jött rám nagyon és valakinek eszébe jutott hogy kövirózsa is segít ...) azóta kb mindig azt teszek bele vagy csöppentek a levéből ha fáj :)
2014. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én egy melegsapkát is adnék a gyerekre ,az is segit,fiamnak is most fáj a füle és felvetetem vele és azt mondja jobb ugy .
2014. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi épp pár hete voltunk az ügyeleten emiatt. Fiamnak is náthaja volt előtte, aztán éjjel felkelt hogy faj neki. Azt mondtak, ha 24 órán belül nem jelentkezik ujra a fulfajas, akkor valószínű nem gyullad be. Úgyhogy ha most reggel nem fájlalja, akkor nem szükséges vinni. Zokniba kell sot tenni, be a mikroba es azt tenni a feléhez. A kovirozsa is biztos jo.
2014. okt. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerencsére nem volt baj éjszaka,jól aludt nem is kellett a Panadol!Ma nem fájlalja a fülét viszont rosszabbul hall!Sztem a náthából maradt vissza ez a dolog úgyhogy most meg infrával melegíti magának!

Remélem nem lesz rosszabb a helyzet!

Kövirózsám nincs itthon a kertben de gondolkodom honnan lehetne beszerezni!


Esetleg házi körömvirágkrém???Az van ithhon!

2014. okt. 23. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
A krémet bele ne kend a fülébe.. eldugul teljesen tőle...
2014. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Remélem már jól van a kicsi most az én kisfiamná ugyanez a tünet elmentünk fülészhez kapott antibiotikumot hétfőn hétfőn kell visszamenni,viszont most veszem észre hogy rosszabbul hall.Nektek mikor jött vissza a hallás?
2015. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!