Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb.13 fokban adtok harisnyát...

Kb.13 fokban adtok harisnyát 2.5 év körüli gyermekre?

Figyelt kérdés
Pl egy közepes vastagságú farmernaci alá adjak harisnyát? Olyan csalóka az idő.
2014. okt. 23. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
közepes vastagságú alá nem. vékonyabb alá is akkor, ha így fúj a szél.
2014. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegnap még,hogy vittem az 5éves lánykám oviba fázott harisnya nélkül!Én mindig ugy vagyok vele,hogy inkább több ruhát adok rá abból lehet le venni de ha kevés van rajta és fázik nem tudsz már adni rá ha nem otthon vagytok!Én is adnák már 2,5évesre harisnyát!
2014. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Épp ma kerestem elő a kisfiamnak a harisnyákat. Aug-ban volt két éves és ha ilyen hideg szeles-esős idő lesz, én rá fogom adni. Kicsi még, nagyon melege biztos nem lesz benne!
2014. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én adok, mert napi 2-3 órát vagyunk lent a kutya miatt, ő is leül, lefekszik, fetreng a nedves fűben, végigfekszik a betonon stb.
2014. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazság szerint szombaton megyünk ide oda, de Héven és üzletházban leszünk leginkább, ezért vagyok bizonytalan, nehogy melege legyen.
2014. okt. 23. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
én a 4 éves lányomra is adok harisnyát már egy ideje.
2014. okt. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már adok rá, tegnap és ma is volt rajta. Esetleg ha soknak érzed harisnya + vékonyabb farmer?
2014. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!