Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam 2 hónap múlva lesz...

A kisfiam 2 hónap múlva lesz 2 éves. Egyre jobban érdekli a mesék világa. És ezért szeretném meg tudni mit javasoltok. Milyen mese könyvhöz nyúljunk?

Figyelt kérdés
Mivel 2 nővére van nem vagyok annyira jártas a kisfiú világában.! :)

2014. okt. 28. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... öcsémnek nem volt gondja az én meséimmel, igaz az én meséim sem voltak diznihercegnősek :)


Piroska, három kismalac, forró vizet a kopaszra, hét kecskegida stb...

Cini-cini muzsika

Minden napra egy mese

Benedek Elek

Grimm

Manófalvi manók

...

2014. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
VUK
2014. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fiam is 2 hónap múlva lesz 2. Bele van zúgva a Bogyó és Babócába és a Bori -ba. Mondjuk most már az is leköti, ami nem annyira neki való....én azokat szeretem, ami fejleszti kicsit, lehet belőle tanulni.
2014. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Boribon minden mennyiségben. Illetve a vastag lapozós könyvek: Három nyúl, Vidám pöfivonat, Vakond és az évszakok. De amit 2 éves korukban olvastál a nővéreinek szerintem pont jó.
2014. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 edit1979 ***** válasza:
Szia! Thomas a gőzmozdony, Bob mester, Tűzoltó Sam, Postás Pat, szerintem ezek nagyon aranyosak!
2014. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírtak szerintem nagyon jók! Igazából bármit olvasol is neki, szerintem jó hatással lesz rá. Sajnos a legtöbb gyereket csak beültetik a tv elé, és nem olvasnak nekik meséket, nem is gondolva arra, mennyi hátránya lesz ebből később a gyereknek. Szóval mindegy hogy mit, csak olvass neki sokat! :) Lássa a szád közben, hogy hogyan artikulálsz, lapozgassa ő a könyvet, nézegesse a képeket... :)
2014. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Szoktam vele Tévézni is. De mindenképp kell neki olvasni. Én még annak idején a nővéreinek a Két Lottit is olvastam. De nála nem szeretném mert szerintem kicsit lányos. De a Tv-ben is szoktunk jókat találni.Az m2-n szoktunk mesét nézni Pl.:Kemy (azt imádja)
2014. okt. 29. 07:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj a tévés mese, az a baj, hogy ha a mesét a gyerek csak a tévéből ismeri :) Ha azt is tudja, hogy mese egy könyvben is lehet, sőt úgy is élvezetes, az az arany középút :) Amíg nem az x-man-t nézi a tévében, meg az erőszakos harcolós meséket, addig nincs baj.
2014. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!