Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves,2 hónap múlva 18 éves...

17 éves,2 hónap múlva 18 éves lányotokat engednétek a barátjánál aludni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 22:08
1 2
 1/14 zabmester ***** válasza:
84%
Ennyi idősen persze, ha a barátja szüleit nem zavarja (feltéve, hogy a barátja a szüleivel lakik), de azért örülnék, ha ez nem lenne mindennapos (mondjuk egy ennyi idős lánynak ezt sem hiszem, hogy megtilthatnám, de elmondanám, hogy ahhoz még kicsit fiatalnak tartom, hogy kvázi együtt éljenek, de heti 1-2 együttalvással nincs semmi gond szerintem).
2014. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a korban mar nemigen lehet megtiltani az ilyesmit.
2014. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem örülnék egyáltalán az ötletnek... bár már nem olyan vészes, így h 18 lesz! De talán nem is az számít h mennyi idős, hanem h mennyire érett érzelmileg a pizsamapartyra. Egyénfüggő. Én ennyiidősen nem voltam érett, hál Istennek, anyukám nem engedte, mert ő ezt látta! Az idő őt igazolta. 28/L
2014. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Én 16 évesen aludtam először az akkori barátomnál, pár hónapja voltunk együtt, de tudták a szüleim, hogy már lefeküdtünk, nem titkoltam előlük. Mivel én is átéltem ezt, tudni fogom a saját lányomnál is, hogy vágyik erre, semmiképp sem tiltanám.
2014. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Attol is fuggove tennem, hogy miota vannak egyutt
2014. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Az életkor csak egy szám, sokkal fontosabb, hogy mennyire érett, milyen a gondolkodása. De ezt csak te tudhatod, te ismered, ehhez mérten dönts.

Én 16 évesen is ott aludhattam a barátomnál, nem volt ebből gond soha. Az hogy együtt alszanak nem föltétlen jelenti, hogy szexelnek is. Mi anno csak hétvégén találkoztunk, így jó volt nagyon, mert ennyivel is többet lehettünk együtt.

2014. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

nekem sajnos nem engedik, pedig tenyleg komoly kapcsolat.

szerintem engedd meg neki, ha nem teszed, elobb utobb ugy is ott alszik, csak nem mond igazat. nagyon sokan csinaljak ezt.


18L

2014. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Ez nem tartozik az egészséges tinikapcsolatba (megjegyzem, a szex sem)
2014. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező persze, minden további nélkül.
2014. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pont 17 éves a lányom, és engedem, hogy a fiú itt aludjon, vagy ő nála. Bár ehhez hozzátartozik, hogy őszinte a kapcsolatunk, én megbízom benne és fordítva is. Tudtam, hogy mikor, hol kivel van, mikor jön haza és ő is tudja, hogy mik a szabályok. Pl. hétköznap csak akkor aludhatnak együtt, ha kész a lecke mindkét fél részéről és a másik fél szülője is beleegyezik.
2014. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!