Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik azok a dolgok amik miatt...

Mik azok a dolgok amik miatt mint au pair, bébiszitter, felmondanál? Esetleg sztorik, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nem kell megvárni, amikor már elharapódznak a dolgok. Elvégre nem a te gyereked, max pár évig ismered, és nem te nevelted ilyenre, és nem éri meg testileg-lelkileg megrokkani egy munka miatt.


De mégis, hol van az a pont, ahol az ember azt mondja, hogy kész ezt majd valaki más fogja megoldani?

Mik azok a viselkedésbeli dolgok, amik már abszolúte tabuk és már nincs visszaút?



2014. okt. 30. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt egy hely, ahol egy nap után felmondtam.

Egy bohém francia házaspár volt, pár óra után rámhagyták az egész háztartást és 3 gyereket, ebből egy még pelenkás volt, a szobámban csak egy ágy és egy szekrény volt, semmi más, a fürdőszoba a 3 gyerekkel közös volt és nem lehetett zárni, bármikor bárki rámnyithatott, kész káosz volt az egész, azt se tudtam mit csináljak, szinte megérkeztem és már ott is hagytak egyedül a legkisebb gyerekkel.

2014. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm volt szitter egy családnál, ahol a gyerekek konkrétan megütötték a szittert (hasbarúgták meg ilyenek). Szinte vadásztak a szitterre. Azt hiszem pár hétig bírta csak. Utána meg nem akarták kifizetni, hetekig járhatott a nyakukra.

Szóval agresszió és nem fizetés esetén azonnal felmondanék.

2014. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán te vagy az aki vigyáz egy kezelhetetlen 5 és 8 évesre??(múlt heti kérdés volt)

Elérkezett a pont,hogy nem bírod tovább??

2014. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a szülők nem bíznak bennem, és a munkámban. Ha nem támogatnak.

Ha olyan munkákat bíznak rám, ami nem az én dolgom, és ezért a munkáért nem fizetnek nekem.

Ha több a gyerek, illetve háziállat, mint ahogy állították.

Ha nem megfelelő higiéniás körülmények állnak fenn. Illetve, ha nem látnak el a szerződésben szereplő javakkal.

Ha a gyerek(ek) olyan kezelhetetlen(ek), hogy rá kell jönnöm nem én vagyok a megfelelő ember számukra. Amikor már látom, hogy egyszerűen képtelen vagyok ellátni ő(ke)t.

Ha veszélyben érzem magam.

2014. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!