Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utazas szigoru pihenes mellett...

Utazas szigoru pihenes mellett? Volt igy valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 28hetes km vagyok es sajna sziguru pihenesre itelt az orvosom megrövidült mehnyak miatt. Viszont külföldön elek es haza kellenne mennem par papirt elintezni, ami azt jelenti, hogy egy 10 oras kocsi ut allna elöttem, persze nem en vezetnek. Ti mit tennetek, volt mar valaki igy belevagnatok ebbe az utba, vagy ez tul veszelyes? Elöre is köszönöm a valaszokat.
2011. febr. 11. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen utazás nagyon megterhelő a stresszre sincs szükséged. Írj meghatalmazást és intézze el más a babád egészsége többet ér!
2011. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tenne jót egy 10 órás rázkódás se neked, se a babának.
2011. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha belevagsz akkor valoszinuleg koraszules lesz a vege. a kocsikazas a leheto legrosszabb ami veletek tortenhet most. nem eri meg. en is pihenesre lettem fogva es a vizsgalatokra autoval mentem de minden alkalommal nagyon rossz volt.
2011. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem mikro 31 hetesen elvékonyodott és 1 ujjnyira nyitva lévő méhszáj miatt fekvésre ítélt a dokim, külön kikötötte, hogy a rázkódás tilos!Kocsikázásra gondolt :)Én a 35. hétig ki se jöttem a házból, mert 68 lépcsőn jutok ki a járdáig :(

akkor mondta a dokim, hogy mostmár bármit lehet, mert nem baj ha kibújik!3 kiló volt a kislányom 35 hetesen a pockomban, és 31 hetesen kaptam tüdőérlelő szurit!


Végül 39+4 hétre született, 4 kilóval és 61 centivel!


De én nem tudtam volna magamnak megbocsájtani, hogyha miattam koraszülött!

Kívánom, hogy még jó sokáig a pocakodban maradjon a babád! :)

2011. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!