Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális vagy átlagon feletti...

Normális vagy átlagon feletti ha egy 2,5 éves elszámol egyedül 10-ig?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális! az én fia és az ismerőseim gyermekei is elszámolnak, pedig ők csak 2 évesek!
2014. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érti-e, amit csinál. Ha megkéred, hogy gyorsan mutasson négyet, vagy hetet, vagy valahányat, és meg tudja csinálni, akkor egy kifejezetten ügyes 2,5 éves(ez olyan 4,5-5 éveseknek szokott már jól menni). Ha csak el tudja sorba mondani a számokat, és mondjuk még ujjmozgás is társul hozzá, mert betanulta, abban semmi átlagon felüli nincs. Az ilyen pici gyerekek nagyon könnyen tanulnak szóról szóra, akkor is, ha nem is értik, hogy mit mondanak.
2014. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Normális. Kislányom 2 éves kora előtt már elszámolt 10ig. Persze most már érti is. Pl. mutatja a dolgokat és megszámolja, 2.5 éves.
2014. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Normális. Ha bemagoltatják vele, a himnuszt is felmondja. Kis diktafonok ilyenkor.
2014. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Kisfiam mondókákat mond énekli a Thomas és barátai dalocskáját és számol is.

Ilyenkor olyan az agyuk mint a szivacs! :)

2014. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
én ennyi idősen már 3 éves voltam
2014. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az én másfél évesem is elszámol, persze a nyolcat és a kilencet csak én értem. :)
2014. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Normális. Akkor lenne kiemelkedőbb, ha mennyiséggel is össze tudná kötni a számokat. Maga az, hogy elmondja a számokat 10-ig, - mint az előttem már mások is írták - olyan nekik, mintha egy verset mondanának.
2014. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Normális. A 2 évesem is elszámol 10-ig, és nem csak bemagolás, hanem megszámol dolgokat. Ha valamiből csak 9 van, akkor ő 9-ig számol. Ha lát 3 cicát, akkor azt mondja hogy ott van 3 cica. És a bölcsiben már mások is tudnak számolni. (valaki írta hogy bemagolja és felmondja, de sok gyerek ilyenkor már érti a számokat)
2014. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Normális. A lányom is elmondta a számokat 10-ig, de inkább mint egy verset. Most 3,5 éves, már meg is számolja a dolgokat.
2014. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!