Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz lehet, hogy 6-7 éves kor...

Igaz lehet, hogy 6-7 éves kor körül "átfordul" a gyerekek immunrendszere és megerősödnek, ritkábban betegek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

fiam most lesz 7 éves. Az oviban minden hónapban legalább 2 hetet beteg volt. Most egyszer sem volt még beteg szeptember óta!

Én a mai napig állítom, hogy az oviban szartak a higiéniára! nem érdekelte őket, ha valaki full betegen vitte be a kölkét és ezzel fertőzte a többit...stb. Láttam hozzá eleget,és fel is voltam sokszor háborodva! Beletüsszögtek egymás arcába! és 40 fok meleg volt mindig! mondván, ők nem tudják szabályozni a fűtést! 29 gyerek aludt egymás nyakán -hátán egy kb 45-50m2-es szobában.kész fertő volt! szóval nekem ez a tapasztalat!

2014. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tény hogy kevesebbet betegek az iskolások legalábis az enyémek.
2014. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azert van, mert az immunrendszer megerősödik, megjegyzi a kórokozókat, es tud ellenük védekezni. Az oviban annyi baktérium es vírus van, hogy a legtöbb gyerek átesik rajtuk.
2014. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megerősödnek,hála Istennek fiam nem beteges 3,5 évesen sem.
2014. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy alakult, hogy 3-3 és fél éves koráig nem volt beteg, aztán elkezdte az ovit és kb 6 hetente beteg volt az első 2 évben, a harmadikban már jobb volt, de akkor is többször beteg volt. Most 6 éves és lekopogom, de már fél éve nem volt semmi.
2014. nov. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!