Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9éves lánynak mondanátok...

9éves lánynak mondanátok ötleteket karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
most másodikas, tanulni nem nagyon szeret, szóval valami simán szórakoztató játék ötlet kellene. találd ki extrára gondoltam, mi nagyon szeretjük, igaz hogy hat éves kortól van.kirakót már kapott, kreatív játékokat is.
2014. nov. 10. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki egy tabletet.
2014. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogy Labirintus társast veszek a lányomnak, szeretünk társasozni és gyerekkoromban imádtam ezt a játékot. Emellé fogok venni egy nagyobb méretű geomag szettet, van már itthon egy kb 40 db-os, de abból nem túl sok mindent lehet építeni. Kap könyveket, foglalkoztatókat. Van több dolog is, amit még szeretne, nem tudom, hogy ezek közül mit veszünk meg: lego friends, monster high baba (ezt tuti nem kap, már van több is, de porfogónak elég az is, ami már van), szeretne tabletet, ezt sem kap, majd 3-4 év múlva visszatérünk rá.
2014. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Saját gyerek? Tehát nagyobb ajándék?


Ha még nincs, akkor gumikarkötő-készítő készlet, az most nagyon menő. Az én lányom akváriumot szeretne... sajnos félig-meddig rábólintottam mielőtt kiderült volna milyen baromi drága :s, úgyhogy nálunk az lesz. Ő szeret olvasni, kézműveskedni, ruháknak is mindig örül. 9 évesnek akár már telefont is vehetsz (neki is van, persze suliba még nem viszi).

2014. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezek a fűzhető gumikarkötők nagyon mennek... bár már lehet, rég van neki, annyira menő :)

mondjuk igen, komolyabb ajándék a tablet, de szép kis mobilteló is nagyon bejön már ennek a korosztálynak is.

szerintem a társasjáték is jó ötlet, de annak megvan az a lényeges momentuma, hogy társas, tehát kötelező a szülőnek a hívásra játszania, hisz ezért vette :) (gazdálkodj okosan, scrable, activity - mindig imádnivaló játékok)


jégkori, görkori ebben az életkorban könnyen megtanulható, én tuti veszek a gyereknek 9. karácsonyára valamelyiket :)

2014. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, nem a saját lányom, rokon, úgy kb 4-5 ezer ft a limit
2014. nov. 11. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!