Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok ötleteket 5 és fél...

Adnátok ötleteket 5 és fél éves kisfiúnak, karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Kb. 10000 Ft-ig. Főleg készségfejlesztők, kreatív játékok érdekelnének.

2012. nov. 2. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én valami jó társast vennék.

Nézz szét az okosjatek.hu-n!

2012. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idosen a gyerek mar szereti azt kapni amit ker. Jarj a kedveben, mert ha valami olyasmit veszel ami 'jo neki' de nem erdekli nem fog vele jatszani.
2012. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lego például nem csak játék, hanem hihetetlen jó fejlesztéssel bír!!!!
2012. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az unokaöcsémről van szó. Ma megkérdeztem, hogy mit szeretne a Jézuskától. A válasz: egy olyan Pókembert...bla bla. Tavaly vagy 5féle pókembert kapott, szinte alig játszott velük, de akkor azok neki nagyon kellettek!! :)

Nekem van egy 2 éves kisfiam. Ha nálunk van az unokaöcsém, mindig nagyon élvezi a mi készségfejlesztő játékainkat. Ezért gondoltam, hogy idén valami értelmeset vennék neki, persze a korosztályának megfelelőt. Csak azt nem tudom, hogy az pontosan mi. Én csak a 2 évesekhez értek, egyelőre. :)

Valami igazán jót szeretnék! Legoja, gyurmája, társasjátékai, kirakója van...

2012. nov. 2. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 5 és fél éves. Ő is verdák meg pókember rajongó. Sok ruhája,plüsse,játéka van ilyen. Egy ideig nagyon örül ezeknek,de aztán őt sem foglalkoztatja különösebben. Csak itt porosodnak...! Idén karácsonyra én is valami értelmesebb dologgal szeretném meglepni! Szeret nagyon feladatozni,úgy,hogy neki való feladatfüzeteket biztos kap!Társasjátékokat is nagyon szereti!Puzzle-t is. Ezen kívül még sok mást is felsorolhatnék,de minden gyerek más! Remélem tudtam ötleteket adni! Ha még sem,akkor szerintem kérdezd meg az anyukáját,ő biztosan tudni fogja,hogy mikkel szeret játszani a kisfia! Nálunk is mindig úgy van,hogy karácsony,szülinap,névnap előtt engem faggat a rokonság,mit vegyenek a gyerköcöknek! :-)
2012. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos a felsoroltak közül már mindene van. Azért is írtam ki a kérdést, hátha valakinek lesz valami igazán egyedi ötlete. :)

2012. nov. 4. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Geomag mágneses építő.

Tavaly kapott a kisfiam, idén bővítjük panelekkel és autóval.

Nem olcsó mulatság, de 10e Ft-ból bőven kijön egy autó (3e) és mondjuk a pörgettyű, amit imádnak a gyerekek :)

A szüleivel pedig megbeszélhetnéd, hogy kapjon egy nagy készletet is :)

2012. nov. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de az Én Tesóm kisfia is 5,5 éves és mi az a pörgettyű amit úgy szeretnek a gyerekek?:) Tehát megkerestem megnéztem,de nem látom mi az!?:)
2012. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!