Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezek jók lesznek karácsonyi...

Ezek jók lesznek karácsonyi ajándéknak egy 3 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Vettünk neki Hello Kittys puzzlet,éjszakai fényt,társasjátékot,3 barbiet,egy fürdetős baba szettet,puzzle könyvet,nyomda készletet,angol memória kártyát.
2013. dec. 12. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyiknek nagyon fog örülni! De miért vagy elbizonytalanodva?
2013. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretném hogyha örülne neki,és eljátszana vele.Mert elég hamar megunja a játékait sajnos.
2013. dec. 12. 14:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Talán mert olyan sok van neki?

Nem bántásból.

2013. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elég sok játéka van igen.Már az anyjáék nem férnek tőle.
2013. dec. 12. 14:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez 10 ajándék, csak tőletek-nem tudom, milyen rokonságban álltok. Mi lesz később?


Játszanak együtt a kislánnyal, vagy csak "foglald el magad" van?

2013. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jók lesznek, ha ti is játszotok vele, főleg a társassal. Én pl. sosem értettem minek kapok társast ha senki se játszik velem.
2013. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A kislány oviba jár,de mikor hozza az anyja,akkor minden percét vele tölti. :) Sokat játszanak együtt,de van mikor ő nem akar a játékaival játszani.Lehet nem tetszik neki..

Testvérek vagyunk az anyukával.

2013. dec. 12. 14:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az unokahúgod? Elég sok ajándék, biztos örülni fog valamelyiknek.
2013. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, jók lesznek, de ez rengeteg ajándék csak tőled!
2013. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 3 éves, kb ezeket fogja kapni, csak neki név és szülinapja is karácsony körül van és ezt mind 3 felé osztva kapja és az egész rokonságtól. Ez nagyon sok, nem csodálom, hogy nem játszik, azt sem tudja mihez nyúljon. Bőven elég, ha az anyja amúgy is minden percét vele tölti, ez a lényeg, nem ez a sok játék.
2013. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!