Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mágneses rajztáblát két és...

Mágneses rajztáblát két és fél évesnek érdemes venni?

Figyelt kérdés

Hány éves korig játszanak vele?

Tudtok ajánlani strapabírót?


2014. nov. 13. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Az a tábla ahol két gombbal lehet mozgatni a "kurzort"?

Szvsz, ez klasszikusan az a játék, ami a szülőknek jól hangzik, a gyereket érdekli kb 10-15 percig, és utánna el van pakolva, még akkor is ha a gyerek szeret rajzolni.


Egyszerűen nem lehet vele olyan plasztikusan dolgozni, egy gyereknek jobb, ha nakig benne lehet az anyagban, kézzel vízfesteni, gyurmázni, porkrétázni.

Ennyi idősen nagy, egyszerű mozdulatokat engedő rajzeszköz kell, a gyerek még nem fog gombokat tekergetni. a finommotorika még nem fejlődött ki, ezért nem tudja bekötni a cipőt sem. Csak fel fog dühödni, és elmegy a kedve.

Tömbös zsírkrétát, porkrétát válassz helyette...

2014. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az mi lányunk imádja. (27 hónapos)
2014. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a ceruzás rajztáblánk van, amit egy "elhúzással" le lehet törölni. Kb. 1 évesen kapta a fiam, már elmúlt kettő, és még most is elő szokta venni. Keveset játszik vele, de szinte majdnem minden nap előveszi. Általában nekem kell rá rajzolni cicát ő meg élvezi, hogy letörölheti.
2014. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es válaszoló!

Nem, a mágneses rajztábla nem az amire gondolsz. Tudom mire gondolsz, nekem is volt kiskoromban.


A mágneses rajztáblán műanyag "tollal" írkálhat a gyermek aminek hatására a képernyőn láthatóvá válik amit rajzol. Lényegében azért praktikus, mert nem tud összekoszolni semmit. :)

2014. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 évesnek vettük. Rendszeresen használja most, 2,5 évesen is. Sőt, a nagytesó is. De már jobban kezdik érdekelni a színes ceruzák, meg a színezés.
2014. nov. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. vagyok, Aldiban vettük 1 éve.
2014. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!