Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes venni egy...

Szerintetek érdemes venni egy rajztáblát?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok és a füzetet akarom ezzel helyettesíteni.

Amennyiben az elképzelésem jó. Elektronikus füzetként funkcionálna. Sőtt ha a mendemondák igazak akkor az írásom felismeri és gépi írássá teszi.

Ebbő az elképzelésből lehet haladni valamerre?



2012. szept. 25. 21:59
 1/3 sine ***** válasza:
Hát igazábol ezt a gyakorlat döntheti el, viszont kérdés hogy van e értelme, ugyanis az egyetemen az öszes tananyag jegyzetvaltozatat meg lehet venni nyomtatott formaban, vagy esetleg le lehet tölteni netröl. Tapasztalatbol tudom mivel volt egy olyan jegyzetem ami pl 1600oldalas volt (orvosi egyetem..) es ev elejen megvettem , eleinte en is irtam de aztan ahogy belenéztem rajöttem hogy a tanar gyakorlatilag szorol szora ugyanazt mondja el.A jegyzetböl mar elöre tudtam mit mond az elöado. Ezek a jegyzetek ugyanis valamely elöadas szövegesanyaga, amit barki megvehet.
2012. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a füzetet akarod helyettesíteni, akkor ugye kellene vinni a gépet, és a táblát is magaddal. Persze felismeri az írást, de nem tökéletese. Azon át kell menni még egyszer, hogy használható legyen.

Így már egyszerűbb ha viszed a gépet és egyből begépeled, amit hallasz. Akkor azt nem kell konvertálgatni, meg hasonlók.

A rajztábla rajzolásra való főként, írni is lehet rajta persze, de nem ez a fő profilja.

Én egyégbként füzet helyett fénymásolópapírt használtam az egyetemen. Mindegyik "füzetem" pont akkora volt amennyi anyag kellett, sosem volt nálam 6-7 füzetnyi lap, csak max egy, és ha valakinek kellett az előző óra, odaadtam és amikor akarta visszahozta. Én mondjuk "csak" informatikus voltam.

2012. szept. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Komplikato ***** válasza:

Egy rajztábla tök jó dolog, de arra amit írtál tök alkalmatlan.


Van olyan e-Book (e-papirral), amihez jár Wacom ceruza, és valami ilyesmire van kitalálva. A legtöbb elég drága.

Volt egyszer régen egy talán orosz(!) eBook, ami tudott mindenféle trükköt a saját tollával és valami 80-100 USD volt az ára, cserében csak 1 bites (2 árnyalat) volt, míg a többi ugye 8-16 árnyalatot tud, az könyvolvasásnál a érdekes a szöveg esztétikája miatt, meg képeknél.


Valami ilyesmi tudásban és árban:

[link]

Mondjuk ez szvsz hackelt szoftver nélkül csak angol kézírást ismeri fel, ékezeteket nem.

2012. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!