Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 év körüli gyermeketekre...

8 év körüli gyermeketekre adtok már harisnyát vagy jegeralsót kintre?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem adtam rá. Gondolom fiú, a jégeralsóból ítélve.. Én béléses nadrágokat vettem neki és hosszú szárú(térd) zoknit. Ebben szerintem nem fog hidegben fázni, bár még csak sima farmer van rajta.
2014. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem

sima farmerben jár

azt a 10 perc sétát kibírja simán benne a suliig és vissza bent meg meleg van

2014. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma nálunk 16 fok volt délelőtt és ragyogó napsütés. A fiam (5 éves) sima farmerban volt. Majd 5 fok körül adok rá bélelt farmert, aztán bélelt kord nadrágot. Harisnyát már nem, max ha korizni megy nyitott pályára.
2014. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 7 évesem sima farmerben jár, a 2,5 évesemre is csak vékonyan bélelt nacit adok.

Majd ha mínuszok lesznek.

2014. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 4 éves gyerekemre se adok még.
2014. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 éves. Nem és nem is fogok. Kicsinek is utálta. Ha nagyon hideg lesz, akkor a farmer vagy bársony nacira ráadom a bélelt vékony overál nacit, és annyi. Ha kimennek az udvarra azt könnyen feltudja venni. Amúgy 5 percre vagyunk az ovitól, úgyhogy nemfázik meg sima naciban sem.
2014. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!