Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislányom tegnap este...

6 éves kislányom tegnap este óta hány. Kapott szurit, de újra elkezdte. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kint volt az orvos injekciót kapott szegény és írtak neki kúpot is,amiről persze hallani sem akar. Nemrég megint hányt és szeretnék adni neki egyet estére. Egycéves korában kapott utoljára,nem nagyon voltam híve a kúpnak,de most kénytelen leszek feltenni neki. A kérdésem az,hogy hogy lehet a legkíméletesebben csinálni,hogy ne legyen rossz neki? Bocs a hülye kérdésért,de nem tudom mástól megkérdezni. Köszi

2014. nov. 15. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először is beszéld meg vele, hogy ez tudod hogy nem jó, de egy pillanat az egész, és után sokkal jobb lesz neki.

És figyelj rá, hogy igyon, bármit kortyonként.

2014. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy azt hiszed,hogy hülye vagyok,hogy most azt mondom adj Colát 6évesnek.De az is segit,hogy ne hányon.Nekünk a gyerekorvos azt ajálta a 3éves lányomnak!
2014. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Folyamatosan adom neki kortyonként a colát. De estére mindenképpen kell egy kúp az orvos szerint.
2014. nov. 15. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
szia, bocsi megkérdezem, miért hány a kislányod?
2014. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mielőtt felteszed a kúpot kicsit melegítsd át a kezeddel,pár percig.Így könnyebben felmegy,hamarabb elolvad,felszívódik és nem lesz olyan kellemetlen neki,mert nem olyan hideg.

Jobbulást neki!

Egy ápolónő/anyuka

2014. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én az ujjammal leszoktam kerekíteni és közben megmelegítem kicsit... meg az éles részeket is kicsit átmasszírozom. és beszélj vele,ez tényleg fontos.
2014. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Picit be is krémezheted a végbényílást,hogy könnyebben becsússzon.
2014. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
eloszoris en ugy gondolom ha a gyerek beteg nincs mese be kell venni a gyogyszert vagy beadni a kupot.ez nem kivansagmusor.a kisfiamnak is adtam a multkor kuppot hiaba nem akarta de muszaly ha nagyon beteg.en ugy szoktam hogy a feneket bekenem sudocremmel hogy jobban csusszon es nem olyan rossz ugy neki.inni pedig ne kolat adj neki hanem teat.egyen sok kekszet ropit ilyeneket.
2014. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ha kúpot kell adni neki le szoktam kerekíteni a kezemmel a tetejét meg az éles oldalát és meg is melengetem majd nagyon lassan tolom felfele. Így nagyon könnyen bemegy és kevésbé kellemetlen. Jobbulást kívánok!
2014. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Amikor kicsi voltam velem is volt ilyen.

Kórházba kellett mennem mert majdnem kiszáradtam :/

2014. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!