Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen téli cipőt vettél 2...

Milyen téli cipőt vettél 2 évesednek? Bölcsibe is ebbe lesz kint az udvaron vagy oda másikat veszel?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Van neki egy D.D. Step bakancsa,egy Elefanten hótaposója és egy D.D Step divatcsizmája.

Ezeket hordja a bölcsibe is.Nem tervezek venni másikat,csak akkor ha szükséges lesz valamiért.

2014. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van neki egy drága, ebben fog járni. Nem teszem félre, mert jövőre úgysem lesz már jó a lábára. Meg mellé vettem egy olcsót olyan esetre, ha valami történne a másikkal.

Egyébként egy Goratex, bélelt magasszárú, fűzős. A másik meg az Aldiból van.

2014. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom ha csak egy félét veszek, akkor az nem lesz-e túl meleg ha nincs olyan hideg, viszont ha meg havas idő van akkor meg bírni is kéne a latyakot stb. Nem akarok sokat venni, mert anyagilag is..... meg úgyis kinövi.

pl

[link]

2014. nov. 15. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

1 cipője van, ilyen:

[link]


Minden szezonra csak 1 cipője van, nem is tudnék másikat venni, meg nem is bölcsis, így nincs is rá szükség.

2014. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vettem egy bakancsot, és vettem egy hótaposót. Egyik akciós volt, de jobb minőség, másik olcsó volt, de azt csak azért vettem, hogyha a másik beázna, vagy akármi.

Gyakorlatilag 8000 ft volt a kettő.

2014. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanabban lesz,mert egyreszt hamar kinovi,felesleges a penzkidobas. Masreszt ugysem mennek ki nalunk mindennap heti 1-2 x.
2014. nov. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!