Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves gyereknél milyen...

2-3 éves gyereknél milyen lázcsillapitót használtok?

Figyelt kérdés
Szerencsére 1 évesen volt utoljára lázas akkor Nurofent használtunk de ki kell dobni mert fel volt bontva. Mit vegyek tartalékba? Elég ilyenkor is a nurofen, germicid?
2010. jan. 28. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nurofen, vagy a doki által felírt kúp norafenazoni vagy ilyesmi a neve.
2010. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

3,5 éves fiam általában Nurofent kap. Van itthon Naturlanodos lázcsillapító,az orvos írta fel, hogy legyen itthon. A germicid helyet érdemes már nagyfiúsabb kúpot felíratni. Én mindig szoktam itthon tartani, szerintem írass fel a gyermekorvossal, mert úgy sokkal olcsóbb.

Mi ezt használjuk:

Suppositorium analgeticum FoNo VII. Naturland

2010. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk Panadol van itthon mindig, mert a gyerekeim nem szertik a Nurofent, meg amit az utolsó válaszoló irt kúp :) A sima Germicid még jó szerintem a 2-3 éves gyereknek is. Igazából nálunk volt úgy hogy csak Germicid C volt itthon, mert a fiamnak még azt irta az orvos és a lányom lett nagyon lázas aki 2,5 éves volt akkor, azt adtam neki szépen le is vitte. Szóval ha van otthon Germicided és nem indulsz mostanába orvoshoz szerintem azért ne nem feltétlenül kell elmenned, hogy azt felirasd, a panadol, nurofen meg amugy is recept nélküli.
2010. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
-ne :), mert értelmetlen volt ugy a mondat.
2010. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Panadol baby-t.
2010. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most éppen Panadol baby van itthon. Ha nekem fáj a fejem, képes vagyok én is arra rájárni :)
2010. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nurofen és az a Naturlandos kúp, amit az egyik válaszoló írt :-)
2010. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A germicid, főleg ha esetleg kilóra nagyobb a baba, már nem hatásos ebben a korban. Nekem ügyeletet kellett hívni ,mert nem vitte le a lázát, akkor mondta a doki, hogy a germicid, amit adtam olyan már, mintha semmit nem adtam volna...
2010. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nurofent adok a 3 évesemnek,mert gazdaságosabb mint a Panadol.Pont fele annyi kell belőle.Persze meg is vagyok vele elégedve azért is..De ha kétfélére van szükség,mert lázasabb akkor veszek Panadolt is,és felváltva adom.
2010. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Panadol baby illetve lázcsillapító kúp
2010. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!