Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mikor váltotta le a rácsos...

Ki mikor váltotta le a rácsos ágyat rendes leesésgátlós kiságyra?

Figyelt kérdés

Nem volt utána gond? Nem mászkált éjszaka a babóka? Én attól félek, hogyha levenném a rácsot, egész éjszaka sétálgatna és játszana. 20 hónapos, de többször hallom, hogy felkel éjszaka. Nem megyek be hozzá, mókerászik egy kicsit a kiságyban, és visszaalszik, de ha nem enne rács tuti kimászna az ágyból.

Kistesó egyenlőre nem lesz, szóval nem kell az ágy másnak. Ráérek még levenni a rácsot?



2014. nov. 20. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 2 éves korában vettem le mindkét gyermekemnél a rácsot. Eleinte kimászkáltak, főleg a kicsi, de ez max. pár hétig tartott. Mindkettőnél azért lett levéve, mert bölcsibe kerültek, ott pedig nem kértem nekik rácsos ágyat csak kis heverőt. Így gondoltam, most már otthon is mehet nekik így.
2014. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mit csináltál amikor kimászott? Visszaaludt utána?
2014. nov. 20. 11:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogtam és visszatettem. :) Elmagyaráztam neki, hogy nincs mászkálás volt, hogy egy este 5-ször. Aztán most is sokszor még azt csinálom, hogy bent maradok velük a szobába, amíg a kicsi el nem alszik (mesélek közben sötétben, abba rendszerint belealszik) és csak aztán megyek ki.
2014. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk elég soká, 3 eves korában. Izeg-mozog éjszaka, felül almában, igy jobbnak láttam még a rácsost. Miután lecseréltuk még egy darabig szivacs volt az agy mellett nehogy kiessen. De magátol kimászni sosem mászott ki éjszaka, pedig a rácsosbol is simán kitudott mászni mar régóta.
2014. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* álmában - ez a hülye telefon
2014. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17 hónapos korában. Nem, nem jött ki soha, még most is inkább szól reggel, ha felébredt, pedig 3 éves lesz.


Ő akkoriban is nyekk nélkül aludta végig az éjjeleket, szóval tudtam, hogy nem fog kijönni, de a helyedben én még nem cserélném le.

2014. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22 hónapos volt, nem mertem már hagyni, mert átmászott a rácson. Féltem, hogy ki fog mászkálni, azért nem vettem le előbb, mivel a rácson át is próbálkozott. Csak úgy nem tudott, hogy fordítva adtam rá a hálózsákot, így nem tudta levetni és egy idő után nem kísérletezett a kimászással.

Amikor levettem a rácsot, annyira örült neki, hogy rögtön bele is feküdt. Le föl mászkál, de ha ráadom a hálózsákot, hogy alvás, onnantól kezdve nem mászik le, még ha nem is tud elaludni nagyon sokáig.

2014. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Átmászott a rácson????????????? :-OOOOOOOOO


Ilyet is tudnak???????????


Ez hajmeresztő!!!!!!!!

2014. nov. 20. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor már mindenképpen érdemes, amikor elér egy olyan magasságot, hogy akár ki is eshet, mert átmászna.....

Mi 2 éves kora előtt lecseréltük úgy 2 hónappal már. Amúgy sem szerette.... Nem volt gond a másik ágy, sokkal kényelmesebb, tágasabb 90*200-as amúgy. Persze az elejét többször átjött hozzánk, de ezt hamar abbahagyta. Odáig a rácsoságyban sírt fel és mentem át hozzá. Nekünk így jobb volt hogy lecseréltük a kiságyat. Tényleg nem jött át sokáig hozzánk, talán 2-3 hétig, aztán szuperül átaludta az éjszakát.

2014. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerintem még várok. Szereti az ágyikóját, még sose jutott eszébe kimászni hálisten, pedig bőven 90 centi felett van a magassága, jó nagy kisfiú :-)

Majd meglátjuk :-)

2014. nov. 21. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!