Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen matracot válasszak...

Milyen matracot válasszak leesésgátlós gyerekágyba? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

Mostanság kerülne a lánykánk új ágyba,mert nemsokára jön a tesó. de nem tudunk dönteni. a férjem szerint 12 cm vastagság alatt ne vegyünk matracot,mert az nem alvásra van (bútoráruházban dolgozott régen,innen a nagy szaktudás :) ),de ilyen vastagat nem is találtam. ez pl. csak 6 cm vastag:

[link]


eddig ez a legszimpibb.

jelenleg az is fontos lenne,h. olcsó legyern,mert épp építkezünk is újfent.

így ez is szóba jött,de félek,h. nagyon sz@r lenne:

[link]


tudnátok linkelni nekem,h. nektek milyen van,vagy egy viszonylag olcsó webshopot?



2014. júl. 28. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

először azt döntsétek el, hogy szivacs vagy kókusz. mondjuk mindkettőből megéri a 12cm eset venni, de szivacsból azért ez jóval fontosabb.

szivacsből tudtok csak simán méretre vágatni kárpitosnál és varrhatsz rá huzatot.

kókuszt meg meg kell keresni hol a legolcsóbb.


én nemrég vettem 16E-ért 14cm vastag kókusz matracot, extravastag, teljesen körbe cipzározható huzattal. a szivacs 10.000.- lett volna vágatva plusz huzat, szóval megérte és még egészségesebb is :)


ha gondolod este elküldöm a weboldalt ahol vettem

2014. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kérem szépen a linket! szuper áron lenne!
2014. júl. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!