Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet fejvédőt venni...

Hol lehet fejvédőt venni leesésgátlós kiságyra?

Figyelt kérdés
Most cseréltük le a rácsos kiságyat, tömör fa keretes az új ágy, félek hogy nagyon beüti a fejét a gyermekem. VAn kimondottan ilyen ágyra való fejvédő?
2013. okt. 16. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Tegyél körbe szivacsot, de nem fogja úgy beütni a fejét, ne aggódj.

Előbb-utóbb illik elhagyni a fejvédőt, vagy neked még felnőttkorodban is van talán?

2013. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan kiságyunk van, most 2 éves a kisfiam, de én ráhajtogattam körbe 3 oldalra a fejénél kis plédeket, takarókat.

Eleinte a szopi párnát is odatettem a fejéhez "ütköző" gyanánt, hogy kicsit inkább az ágy közepe felé feküdjön, ne kússzon fel egészen a fejtámláig, mert mikor néha álmából kómásan felül, és esetleg félálomban vissza dől, ne üsse oda a fejét, plusz a széleire is tettem a feje felőli oldalra.

Ha nem túl érthető, akkor holnap tudok egy fotót is feltenni róla esetleg.

Nem mondom, hogy olyan szép mintha valami csinos fejvédő lenne rajta (nem tudom, hogy létezik-e ilyen), de megteszi.

A szopi párnát már elvettem onnan, mert féltem, hogy esetleg belegabalyodik a zsinórjába, de amikor ott volt, akkor a két zsinórt oda kötöttem az ágyhoz, csak már összement benne a tömő anyag, és így már nem töltötte ki rendesen azt a részt.

2013. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves második válaszoló - értem ahogy leírtad, köszi, ez tényleg jó ötlet. Csak láttam egy képet valahol amin kimondottan ilyen vékony fejvédő volt körbe, lehet hogy egy ügyes kezű varró anyuka készítette maguknak... De akkor maradok én is plédes megoldásoknál.
2013. okt. 17. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is leesésgátlós ágyunk van és én csináltattam körbe rá fejvédőt, nála: [link]
2013. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!