Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, tudnátok nekem...

Anyukák, tudnátok nekem ötleteket mondani, hogy mit lehet játszani egy másfél évessel?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy holnap majdnem egész délután én fogok vigyázni a nővérem kislányára, de őszintén szólva nem tudom, mihez kezdhetnék vele. Elég gyakran vannak nálunk itthon, és akkor elbohóckodunk, de ha megun, mindig visszafut a nővéremhez, aki most ugye nem lesz kéznél.

2014. nov. 21. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondókázás, mesekönyv nézegetése, labda gurítása, attól függ még ő mit szokott, milyen játékai vannak, formabedobó, épitőkocka, főzőcske, jó idő esetén séta, játszótér.
2014. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most az a menő, hogy kukucsosat játszunk, de úgy hogy van egy vékony négyzet alakú sálam, azt a fejére húzza, ilyenkor úgy néz ki, mint egy mintás szellem 😁 én ilyenkor kérdezgetek, hogy hol a gyermekem? Marcikaa? Hol a baba, nem látom sehol? Ilyenkor már nagy nevetések jönnek a sál alól, én egyszer csak lassan felemelem a sál egyik oldalát, és felkiáltok hogy nahát itt a baba! 😁 én hamarabb unom meg mint ő. :)
2014. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!