Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Betegség után mikor viszitek...

Betegség után mikor viszitek oviba a gyerkőcötöket? Ha már a doki szerint nem fertőz, de még rekedtesen köhögcsél, akkor vinnétek?

Figyelt kérdés
köszönöm

2014. nov. 25. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen vinném, mert a köhögés sokszor hetekig, rosszabb esetben hónapokig (ősztől tavaszig) visszamaradhat. Ha nem fertőz mehet oviba.
2014. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Köhögni az oviban is tud.
2014. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:) igen tud :)

köszönöm, csak bizonytalan voltam

2014. nov. 25. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ha rekedtesen köhög akkor ott még van váladék tehát még nincs 100%-osan kikezelve tehát nem vinném!

Azért ez egy elég durva kijelentés hogy az normális hogy ősztől tavaszig is köhöghet egy gyerek!Akkor az a gyeremek nincs rendesen meggyúgyulva sosem,mindíg visszatapad a váladék mindíg visszafertőzi saját magát!!


Én nem vinném oviba!


Kúrálgatnám addig míg teljesen megszűnik a köhögés!


Sertészsír egyébként csodákra képes!

2014. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó, hasonlóképpen gondolnám, de ha mondjuk több hétig köhögcsél, akkor te több hetes betegszabira is el tudsz menni? az orvos azt mondta, nem fertőz, mert kigyógyult az antibiotikumos kúra után. Tiszta a tüdeje, nincs hörghurutja és kezelem folyamatosan helyileg. Lándzsás útifű, c-vitamin, méz, fenistil cseppek, akkor még mire várjak?

állítólag többen köhögnek az oviban

2014. nov. 25. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Természetesen nem tudnék több hetes szabira eljönni én sem!


De én mikor köhög ezerrel kúrálgatom nem csak c vitamin stb hanem:

hagymatea(köhögésre nagyon jó)

Sertészsír szintén nagyon jó köhögésre

[link]


Párologtatok a szobájukba citromfű vagy kakukkfűolajat,ez vírus és baktériumölő


Fokhagyba kapszulát adok nekik(szintén vírus és baktériumölő és kakukkfű is van benne ami szintén nagyon jó a köhögésre)


plusz ha pár nap után nemjavul akkor köptetőt váltok pl ha eddig lándzsás utifűt adtál neki akkor válts pl fluimusilra ez is nagyon jó!


Plusz amire sztem sok szülő nem figyel ilyenkor mikor betegek lehúzom az ágyneműjüket mert belihegi beköhögi a párnába takaróba és onnan is vissza tud fertőzödni.


plusz fogkefét kidobom újjat veszek,szintén vissza tud fertőződni könnyen!


Az utóbbi két praktikát egyszer egy nagyon elismert doktornő ajánlotta egy óvodai összevont szülőértekezleten,ő azt mondta ha "ezerrel" gyógyítunk ilyenkor akkor akár 3-4 nap alatt is TELJESEN kigyógyulhat a gyerek belőlle és még at is mondta,hogy olyan nincs vagyis nem normális ha egész télen köhécsel a gyerek!Ha jól van kikezelve akkor nem szabadna neki köhögni!Ezért bátorkodtam ezt írni fentebbi kommentemben!


Szóval mikor én otthon vagyok betegszabin akkor nagyon de nagyon "ráfekszek" a gyerekek kúrálgatására nemcsak köptető plusz c-vitamin kombóval gyóygítgatom mert úgy tényleg elhúzódhat a betegség!


Sajna ezért van ennyi beteg gyerek és ezért olyan sokat betegek mert mindenki úgy engedi vissza közösségbe hogy "ááá már épphogy köhög,meg a doki azt mondta nem fertőz"

A fent említett doktornő azt mondta igenis fertőt:mert ott a kórokozó a baci vagy a vírus!!akár még egy enyhe vízes orrfolyásnál is!!



Jobbulást a gyerkőcödnek!

2014. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!