Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! A ti gyereketek is...

Anyukák! A ti gyereketek is szokott "magában" beszélni?

Figyelt kérdés

Nem ez életem legnagyobb problémája, sőt problémának sem nevezném, csak érdekel.

Az enyém rendszeresen kommentálja, hogy mit csinál. Most épp ezt : "beteszem a szintit a fiókba, jó?" mindezt alvás helyett, és nyilvánvalóan magának mondja, mert egyedül van a szobájában.

A tiétek is szokott ilyet?



2014. nov. 25. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 5éves lányom is el beszélget magában amerre megy csak a szája jár sőt mikor a WC ül nagy dolgát végzi akkor is beszél!De nálunk öcsém is ugyan ezt csinálta állandóan csak beszélt amerre csak ment!szerintem ez normális!
2014. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Basszus, egyszer hallgatnának végre el. Megállás nélkül csacsog mindkettő. :) Pedig néha olyan jó lenne egy kis csönd.
2014. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,szoktak. :)
2014. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

enyém nem kommentálja a történeteket, "csak" beszél :)

ha játszik akkor a két kezében lévő dolog beszél, ha jön-megy akkor nekem beszél megállás nélkül, lefekvés után estimesét mond magának mert az undok anyja csak fél órát olvasott. ha annak is vége akkor előszedi élete összes énekét, mondókáját és belealszik... :D

2014. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
figyeeeeelj.... lehet, hogy gáz, de én is szoktam magamban/magamnak beszélni....
2014. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is beszél magában:) WC-n, játék közben, lefekvés után... . Persze amúgy is rengeteget beszél, de én nem bánom, csak dumáljon:)
2014. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!