Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mondjam el a 8 eves...

Hogy mondjam el a 8 eves gyereknek hogy a tesoja hogy került az anyja hasäba?

Figyelt kérdés

Tegnap kerdezte a fiu hogy anya hogy kerül a hasadba a kisbaba

mit mondjunk?


2008. aug. 15. 22:17
 1/8 anonim válasza:
52%

Nekem anno azt mondták, hogy "mivel apu és anyu nagyon szeretik egymást ezért a Jézuska ugyan nem karácsonykor, de megajándékozta, őket még egy csöpséggel"

én ezt 7 évesen simán elhittem....persze amikor megtudtam, hogy valójában hogy megy a dolog kicsit csalódtam:)

2008. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 6 éves volt amikor nagyon szeretett volna kistestvért,ezzel együtt kezdte el érdekelni a kérdés,hogy kerül a baba az anya hasába.Mi megvettük neki az A nemi életről kicsiknek című könyvet ami egy felvilágosító könyv 6 éves kortól.Együtt olvastuk,és nézegettük.Szerintem érdemes időben elkezdeni ezzel a kérdésselfoglalkozni,ugyanis a lányom márciusban töltötte a 10 évét és épp egy táborban volt amikor megjött neki.Senki sem számított rá,de mégsem esett pánikba,a zsebpénzéből vett betétet és mikor hazajött a táborból nagyon büszke volt magára.
2008. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ovis koromban azt hittem,babamagból lesz a baba:)bár,itt picivel nagyobb gyerekről van szó.

Nem akarok hülye ötleteket adni,inkább pár könyvet ajánlok a figyelmedbe.


[link]


[link]


[link]

2008. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

bocs,ez lemaradt:


[link]

2008. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt támogatom,h ne etessük a gyerekeket a gólya hozza sztorival.

Pl a 4 éves öcsémnek így magyaráztam el,h jön a kistesó:

Apa és anya nagyon szeretik egymást,ezért olyan közel bújtak egymáshoz,hogy apa bele tudta tenni anya hasába a nagyon pici kisbabát,aki elbújt anya pocijában,és elkezd benne növekedni.Mikor már kicsi lesz neki a hely,akkor kibújik,h itt kint nőljön tovább.

No ezt lehet tovább fejleszteni,8 évesre.Amúgy azt a Nemiéletről kicsikneket is ismerem,és csudajó könyv.Szerintem én is meg fogom venni a lányomnak.

2008. aug. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a välaszt
2008. aug. 16. 08:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Peti, Ida és Picuri-t ismerem, az is aranyos. (Vajon lehet még kapni?) Semmiképpen ne "etesd" a gyereket hülyeséggel, inkább finoman világosítsd fel!
2008. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor nálunk jött a kistesó,a kislányom ezt a könyvet kapta:Sehány éves kislány.2.5éves volt akkor,nagyon tetszett.
2008. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!