Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Való 2,5 éves gyereknek...

Való 2,5 éves gyereknek Lego/nem Dublo/?

Figyelt kérdés
Néztem az autó épitőt és 117db ír 2000ft.Mig a dublo 12 db 4000ft-ért.
2011. nov. 8. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább építőkockákat veszek neki mert pénzkidobás szerintem is a Duplo de persze vannak akik megtehetik.Szintén 2,5 éves anyukája
2011. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3 évesemnek legot vettem,mert már játszott ilyennel,tud is játszani vele,igy enm féltem hogy még korai.
2011. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legoba nincsenek pici darabok? Ha mar nincs olyan veszelj nallatok, hogy lenyelni vagy befelja akkor siman vehetsz neki. Kisfiam nemsokara 2 eves de sajnos en meg nem mernem neki odaadni mert meg van amit befal a szajaba. A duploban nagy darabok vannak. De lehet, hogy rosszul tudom mert duplonk van sok de sima legonk nincsen. Gyerekkorombol maradt az emlek, hogy pici darabokat tartalmaz.
2011. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 3 éves fiam kapott a keresztanyukájától legót. Nagyon nehéz neki összenyomni a pici darabokat. Igazából nem is tudja össze rakni, nekem kell építeni belőle valamit (pl targoncát). Ha meg véletlen leesik a földre ripityára hullik. Ilyenkor kezdhetem előröl az egészet.

Bár lehet, hogy csak az én fiam ilyen ügyetlen, hogy még nem tud vele építeni.

2011. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem 2,5 éves. Elsősorban azért nem veszek neki sima legot, hanem "csak" duplot, mert apró, pici részei vannak, simán a szájába vesz ezt-azt, hát én nem kockáztatok, hiába drágább. Másodsorban a finommotorikája még nem elég fejlett a pici legóhóz, sőt, még 1-2 év múlva is inkább a nagyobb ajánlott, mert könnyebben meg tudja fogni, effektíve ezzel gyakorol. Harmadsorban van egy pici tesója, így életbe lép az első okom :)))
2011. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!