Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó választás egy ilyen paplan-...

Jó választás egy ilyen paplan-párna szett egy másfél évesnek?

Figyelt kérdés

[link]



Ti milyet használtok? Jó ez a méret?


2014. dec. 2. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ekkora méretűt használunk az 5 éves fiamnál is. Nagy ágyban alszik már?
2014. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, de egyik sem használt ilyet . Mindegyik felnőtt méretet kapott.
2014. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmit használ mindkét gyermekem. Szerintem rendben van teljesen.
2014. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ovis a kisfiam még mindig ilyeneket használ (hiszen a paplan valami 130-140 cm, ő még 110 cm, 140 kb. kiskamasz korában lesz :)


Amikor cseréltük a rácsos babaágyat és kapott 160*70-es méretűt, akkor lettek ilyen ágyneműszettjeink és nagyon szeretjük.

Ő is kényelmesen elfér alatta, nekem is könnyebb mozgatni, szellőztetni, mosni a mérete miatt.

Érdemes több szettet venni, mert betegség (hányás stb.) vagy pisis baleset miatt még szükség lehet este is egy sos váltásra.


Mivel én gyakran mosom őket, nekünk bejöttek azoka verziók is, amikre nem kell huzatot tenni, hanem eleve színes huzattal vannak megvarrva és egyben mosható, vasalható.

Ovis ágynemű néven sokhelyen árulnak ilyesmit, még olcsóbban is egy kicsit, mint a belinkelt.

2014. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a 13 hónapos lányunknak is ilyen méretűt vettünk, mivel az újszülött szett már rég kicsi, a hálózsákot nem szereti (én sem, összevissza csavarja benne magát éjszaka). Ezt a paplant keresztbe teszem rá, így nem tud kibújni alóla. A miénk is színes mintás, de én vettem rá külön huzatot, meg varrattam is egyet a nagymamával. A párnát mi nem használjuk, eltettem későbbre.
2014. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbáljuk mi is! :)
2014. dec. 2. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!