Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb választás másfél...

Legjobb választás másfél millió forintig? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, autóvásárlás előtt állok, több autót megnéztem használtautón és 3 autó tetszett meg ebben az árkategóriában.

-BMW 3 as széria (320,23,25,28,30 e46)

-Skoda Octavia (2004-)

-Mazda 6


Az lenne a kérdésem hogy melyik lenne a legjobb választás? Legfőképp baráti társasággal utazgatnánk az országban, és kissebb távolságokra is mennénk vele pl. Horgászni.

Főbb szempontjaim a kényelmes tágas belső tér, tágas csomagtartó (kombi kizárva), maximum 8-10 literes vegyes fogyasztás, biztonság és mivel nem mai autók persze a megbízhatóság.

Személyes tapasztalatokat, véleményeket az autókkal kapcsolatban várom!! :)


Várom a válaszokat :) Köszönöm. F/20



#BMW 320 #BMW 328 #BMW 330 #BMW 323 #BMW 325 #BMW323 #BMW328 #BMW330
2014. aug. 24. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Skoda Octavia 1.9 TDI, fogyasztásban, alkatrész árakban, megbízhatóságban és kényelemben is nagyon jó. szeretjük :)

Régen volt egy e-21-es 320-as BMW-m szerettem, vissza is sírtam párszor. Hátsó kerékhajtás más feeling :)

2014. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mazda 6... láncos szívó benzinessel, sima egytömegű lendkerékkel, olajcserén kívül semmit nem kér, fogyasztás 8 liter körül
2014. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mazda 6
2014. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi mindenkine és várom a további válaszokat. Az lenne a kérdésem hogy vásárláskor az octaviánál és a mazdánál mire kell figyelni? Vannak széria, típushibák? Úgytudom az octavianak különlegesen nagy csomagtartója és belső tere van, igaz ez? A mazdához képest kissebb vagy nagyobb a belső és csomagtartó tér?
2014. aug. 25. 08:20
 5/8 anonim ***** válasza:

sedan mazda 6-ról találsz használt tesztet a totalcar egyik adásában, elég meggyőző... (gymkhana előtt és után is ezzel foglalkoznak)


[link]

2014. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Mazda sokkal nagyobb belül mint az Oktávia. A mazdánál a rozsdára kell figyelni, motorjukkal nem szokott gond lenni. A Skodánál nincs ilyen jellegű probléma. Én mindenképp a mazdát venném egy jó benzinmotorral, mert nem fogyaszt rosszul, egész jól megy. Az Oktávia benzinmotorjai ennek az ellentéte, sokat fogyaszt de cserébe nem megy.
2014. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tazpapa75 válasza:

Szia!

Azért a Vw Passat 90-110 Le szériáját ne hagyd ki a nézelődésből!

Megölhetetlen széria, nagy, tágas belső, 5-6 literes fogyasztás!

1,5 millióért már nagyon fullos 2004 körülit kapsz!!

2014. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tazpapa75 válasza:
Persze a Tdi-re gondoltam!!
2014. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!