Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek elfogadható egy 5...

Szerintetek elfogadható egy 5 éves óvodás gyereknek a kakastaréj haj?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm pénteken a gyerekének ilyen hajat csináltatott, mert a kisfiú ezt kérte. Az apjának és neki is tetszik, a gyerek szintén boldog a nagyszülők viszont kiakadtak. Szerintük hétfőn az óvodába is szóvá fogják tenni az óvónők.

Egyébként pedig liberális neveltetést kap a gyerek, minden megvan neki engedve, hogy kellőképpen ki tudjon bontakozni.

Én csak meghallgattam a problémáját, nem mondtam rá véleményt.

Kb. ilyen lett a haja a gyereknek, csak az övé nincs befestve:


[link]


Mit gondoltok?



2014. dec. 7. 13:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom a kisfiút. Jó a szabadság és a kreativitás, de társadalomban élünk, ahol meg kell tanulni alkalmazkodni is. Lehet majomnak kinézni, de annak is meglesz a maga következménye, pl.majomnak néznek.
2014. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%

Azért ez túlzás. Nem attól lesz valaki jó szülő ha bazári majmot csinál a gyerekéből vagy, hogy mindent megengednek nekik,mert liberális nevelést alkalmazzák. A fenéket liberális, egyszerűen tojnak a nevelésére. A gyereknek amíg kicsi igenis meg kell tanulni, hogy nemet mondanak neki, hogy nem kap meg mindent. Ez is az élet velejárója.

Csak megjegyzem: Az óvodában szólni fognak a frizura miatt..

2014. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
Én több gyereknél is láttam. Egyik sem "értelmiségi" családból származik. A kicsik meg olyanok, mint valami minigengszter.
2014. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon csúnya.
2014. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De a gyerek nagyon boldog az új haja miatt. A testvéréi is ilyen, csak ő már 17 éves és neki hidrogén szőkére van festve. A kisfiú is szőkére szeretné festeni, csak a fodrász nem hajlandó megcsinálni neki. Fél, hogy nem tudna annyit egy helyben ülni.
2014. dec. 7. 13:26
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
Egyes szülők tényleg bazári majmot csinálnak a gyerekükből, sokan már akkor, amikor a magyar nyelvben nevetségesen hangzó keresztnevet adnak nekik sajátos feltűnési viszketegségből.
2014. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
A szülők értelmiségiek és nincs extrém kinézetük. Az anyukának vörös a haja, de nem rikító.
2014. dec. 7. 13:29
 8/34 anonim ***** válasza:
42%
Arról a fodrászról is megvan a véleményem, aki nem helyből tagadta meg a szőkítést, hanem attól tartott, hogy nem bír egy helyben maradni a gyerek.
2014. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem, nem elfogadható, kellene lenni egy határnak... a szülő ne a gyereken keresztül akarja kifejezni a véleményét a világról...
2014. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
53%
Szegény kisgyerek,bohócot csinálnak belőle:(
2014. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!