Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem sokára 4 éves lesz kislány...

Nem sokára 4 éves lesz kislányom, baba házat vennénk Neki, ha találnánk. Tudtok ajánlani nagy méretű, akár Barbie babáknak való nagy házat, elérhető áron, hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Használtan is néztem, de nagyon el vannak szállva az árak, annyi használtan mint boltban újonnan. Max.30 000-ért.

#játék #baba ház
2014. dec. 7. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is néztem, az igazán szépek megfizethetetlenek,nekem ez tetszett eddig legjobban:

[link]

2014. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt a jó link:

[link]

2014. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Syalvanian házat kapott a lányom a 3. szülinapjára. Nagyon szereti. Mondjuk használtan vettem, bútorokkal együtt volt annyi, mint újonnan. Azóta névnapjára kapott kisebb kiegészítőket, most karácsonyra is azt kap. Imádja nagyon. És én is. Nagyon szép, igényes játék.

[link]

2014. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!