Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most vágjam le a haját? Ti...

Most vágjam le a haját? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Négy éves lányomnak szép, vállig érő göndör haja van.

Minden áldott reggel megy nálunk a menekülés-hiszti-sikogatás trió.

Pedig nem tépem, sose téptem a haját, de ha éppen csak megakad a fésű, már visít, hogy "édesanya, húúúz!!!"

Vágattunk neki frufrut, de hátulról is előre hullik a haja, fésülködni muszáj, ráadásul olyan kis selymes a haja, hogy a hajráf, fejpánt, csatt kicsúszik belőle. Marad a copf.

Ő nem akarja vágatni, mert amúgy rém hiú, de ez az állandó reggeli őrjöngés kikeszit. Ma konkrétan ott tartottam, hogy én magam nyírom meg.



2014. dec. 8. 07:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy fogú fésűt adj a kezébe, és fésülje meg ő magának.
2014. dec. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Megvolt. Beletekerte, és hiszti.
2014. dec. 8. 08:06
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Fésű helyett használjatok kefét meg kifésülő spray-t, és egyáltalán nem fog húzni.
2014. dec. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sok-sok türelem.Tudom milyen idegesítő tud lenni a reggeli cirkusz,de tenni igazából nem tudsz ellene semmit mert ha rövid a haja akkor is fésülködni kell.Az én lányom 8 éves és most jutottunk el arra a szintre,hogy nem hisztizik a fésülködés miatt,de ha csurizom a haját akkor jajgat,pedig igyekszem nem húzni neki,ja és mind e mellett neki sima selymes haja van és ő is hiú.
2014. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is göndör hajam van, szárazon SOHA nem fésülöm, pont ezért, nekem is fáj.

Ami nekem bevált: Gliss Kur termékek. Főleg a sportkupakos balzsam, amit a törölközőszáraz hajra kell tenni, átfésülni, és nem kell kiöblíteni.


Csak hajmosás után fésüljétek a haját, mert tényleg veszettül tud húzni. Illetve eü vágás kell negyedévente, mert a törött hajvégek is gubancolódnak.

2014. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen flakont keress. A színe mindegy, ugyanazt tudja mindegyik, csak az illatuk (meg a marketing :)) más.

2014. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Támogatom az 5-öst!
2014. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni én is!

Nekem is göndör hajam van de eszembe nem jutna szárazon megfésülni,megőrülnék!

Hát még szegény 4 évesed..ne kínozd a fésüléssel,egy göndör hajon nem látszik ha kicsit kócos,sőt még jobban is mutat!

Miután megmostad tegyél rá neki egy kis balzsamot(gyereeknek valót)majd egy kis állás után öblítsd le és csavard be neki törölközőbe,mikor felitta a vízet a törölköző akkor vedd le fújjd be neki azzal a Glisskurral vagy valami fésüléskönnyítővel,majd finoman fésüld ki és következő hajmosásig hagyd békén!!

2014. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
:) ... Hát... Az én négy éveseknek váltig erő hullámos haja van, és nagyon ritkán fésülöm neki. Annyira nem kócos, hogy csúnya legyen, a szemébe pedig nem lóg bele. :)
2014. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tangle Teezer esetleg? :)
2014. dec. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!