Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korban kapott a...

Adriennjeni kérdése:

Mennyi idős korban kapott a gyermeketek babaágy helyett körben támlás gyerekágyat?

Figyelt kérdés
15 hónapos lesz a kislányom! Nagyon forgolódós kislány, de lassan szeretnénk venni Neki új ágyat a rácsos helyett, de nem tudom biztonságos lenne-e Neki.
2014. dec. 11. 22:18
1 2
 1/11 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem ez gyerek függő. Az én fiam 2.5 évesen kapott, de így is kb két hónap volt, mire benne is maradt este, mert ugye rájött, hogy ki lehet jönni. Ha nyugis a gyerek, akkor lehet neki venni jóval előbb is. Legalábbis nálunk ez volt a szempont, mert ő nagyon pörgős, eleven gyerek.
2014. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andi80018 ***** válasza:
Ja, és párszor leesett az elején, de nem volt durva, puhára esett. :-)
2014. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

22 hónapos,1 hete kapta meg a leesésgátlós ágyát.

Imádja!Abban alszik azóta.Nem mászik le róla és nem is esett még le.

Nekünk nagyon bevált!El se hiszem! :D

2014. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16 hónaposan kapott új ágyat a lányom, soha nem esett le.
2014. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors választ. :) Nekem is tekergős a kislányom. kipróbáltam, hogy levettem a kiságy egyik rácsát és az ágyunk mellé húztam, de nem jött be, mert rajtam mászkált a lányom éjjel :D Ez nem valami pihentető! :D Viszont volt olyan pillanat este, mikor elhúztam az ágyunktól az ágyat, a kislány majdnem, hogy magától mászott fel rá aludni. Lassan remélem megérik egy ágyikóra, csak nem tudom mit figyeljek, mikor érik meg rá.
2014. dec. 11. 22:31
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
3,5 éves a fiam még rácsoágyban van pontosabban pár hete leginkább velünk, emrt nagyon beteg volt, meg a rácsosba állandóan beveri már magát. Most vadászok neki valami jó kanapét, mert a leesésgátló neki nem megoldás annyira mozgolódva alszik.
2014. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2,5 éves a fiam, 1 hónapja kapott nagy ágyat (90x200-as). Szerencsére eszébe sem jut mászkálni, alszik szépen. Egyszer esett le (oda van téve mellé egy matrac), de visszamászott és aludt tovább. Csak onnan vettük észre reggel, hogy mondta, hogy "legurultam" és picit el volt csúszva a matrac.
2014. dec. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Körben támlás ágya sosem volt. Kétévesen csináltattunk neki nagyon alacsony gyerekágyat, amit a rácsos ágy matracával lehetett használni. Kb. 1 centis lábai voltak az ágynak, szóval igazán nem volt magas. Eleinte persze leforgolódta magát róla, de nem huppant le róla, hiszen nagyon alacsonyan volt. Viszont hamar megszokta, hogy az ágyon maradjon.
2014. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17 hónaposan kapta a fiam a körbetámlásat, de nem olyat aminek középen van a kilépője, hanem az egyik hosszú oldal végén. Nagyon forgolódós ő is, azért is nem mertük bevállalni a hagyományosat. Ezt a neten láttam, és megkérdeztük a bútorboltban, hogy így is elkészítik-e, és igen. Nagyon szereti a kisfiam.


Ilyen:


[link]

2014. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt elfelejtettem, hogy azóta alszik éjszaka, a rácsos ágyban egy percet sem aludt, ebben meg reggelig szunyókál.
2014. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!